2. Verfahren
Verfahren
Titel: Afvoer en verwerking van vrijkomende asbestcementmaterialen
Beschreibung: De marktconsultatie heeft betrekking op de afvoer en verwerking van vrijkomende AC-materialen uit de onderstaande leidingvervangingsprojecten van Evides. De beschreven hoeveelheden en planningen zijn indicatief en kunnen nog wijzigen.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90650000 Asbestbeseitigung
2. Procedimiento
Procedimiento
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90650000 Servicios de retirada de amianto