2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych. Zamawiający wymaga by pojazd oraz zabudowa były: fabrycznie nowe, sprawne technicznie, nie posiadające wad fizycznych (konstrukcyjnych, materiałowych i wykonawczych) ani wad prawnych oraz spełniające wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa, w szczególności w zakresie dopuszczenia pojazdu do ruchu drogowego, zgodny z wymaganiami określonymi w OPZ i projektowanymi postanowieniami umownymi, rok produkcji podwozia 2025, silnik, podwozie i kabina tego samego producenta. 2) Wykonawca w cenie ofertowej winien uwzględnić: - przygotowania pojazdu zgodnie z wymogami oraz opisanymi w OPZ oraz wskazanymi w OPZ przepisami i normami, - uzyskanie wszelkich wymaganych świadectw dopuszczenia, certyfikatów, oraz przekazanie ich Zamawiającemu, - przekazanie Zamawiającemu dokumentów wskazanych w OPZ – w tym instrukcji, - przeprowadzenia szkolenia z podstawowej obsługi przedmiotowego samochodu przy przekazaniu, - samochód przekazywany przez Wykonawcę Zamawiającemu będzie posiadał pełny zbiornik paliwa oraz uzupełnione inne płyny eksploatacyjne w tym AdBlue. 3) Wykonawca zobowiązany jest do dokładnego sprawdzenia opisu przedmiotu zamówienia z uwagi na to, że umowa na dostawy jest umową z ceną ryczałtową. 4) Wszystkie oferowane materiały muszą być wolne od wad fizycznych i prawnych, wolne od praw osób trzecich oraz nie mogą być przedmiotem żadnego postępowania i zabezpieczenia. 5) Odbiór przedmiotu zamówienia odbędzie się u Wykonawcy. 6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 1a do SWZ (OPZ) oraz w projektowanych postanowieniach umownych.
Interne Kennung: MT.2370.4.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144210 Feuerwehrfahrzeuge
Zusätzliche Einstufung (cpv): 34144200 Notfalleinsatzfahrzeuge, 35110000 Ausrüstung für Brandbekämpfung, Rettung und Sicherheit
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1) Przedmiotem zamówienia jest Dostawa średniego samochodu ratowniczo-gaśniczego z funkcją dostarczania wody do celów bytowych. Zamawiający wymaga by pojazd oraz zabudowa były: fabrycznie nowe, sprawne technicznie, nie posiadające wad fizycznych (konstrukcyjnych, materiałowych i wykonawczych) ani wad prawnych oraz spełniające wymagania określone w obowiązujących przepisach prawa, w szczególności w zakresie dopuszczenia pojazdu do ruchu drogowego, zgodny z wymaganiami określonymi w OPZ i projektowanymi postanowieniami umownymi, rok produkcji podwozia 2025, silnik, podwozie i kabina tego samego producenta. 2) Wykonawca w cenie ofertowej winien uwzględnić: - przygotowania pojazdu zgodnie z wymogami oraz opisanymi w OPZ oraz wskazanymi w OPZ przepisami i normami, - uzyskanie wszelkich wymaganych świadectw dopuszczenia, certyfikatów, oraz przekazanie ich Zamawiającemu, - przekazanie Zamawiającemu dokumentów wskazanych w OPZ – w tym instrukcji, - przeprowadzenia szkolenia z podstawowej obsługi przedmiotowego samochodu przy przekazaniu, - samochód przekazywany przez Wykonawcę Zamawiającemu będzie posiadał pełny zbiornik paliwa oraz uzupełnione inne płyny eksploatacyjne w tym AdBlue. 3) Wykonawca zobowiązany jest do dokładnego sprawdzenia opisu przedmiotu zamówienia z uwagi na to, że umowa na dostawy jest umową z ceną ryczałtową. 4) Wszystkie oferowane materiały muszą być wolne od wad fizycznych i prawnych, wolne od praw osób trzecich oraz nie mogą być przedmiotem żadnego postępowania i zabezpieczenia 5) Odbiór przedmiotu zamówienia odbędzie się u Wykonawcy. 6) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku 1a do SWZ (OPZ) oraz w projektowanych postanowieniach umownych.