2. Verfahren
Verfahren
Titel: Aankoop van een kraantrechtervuilniswagen met weegsysteem en onderhouds-en herstellingscontract
Beschreibung: Deze opdracht is een opdracht voor leveringen zoals bepaald in artikel 2,20° van de Wet inzake overheidsopdrachten van 17 juni 2016. Voorwerp van deze leveringen: Aankoop van een kraantrechtervuilniswagen met onderhouds- en herstellingscontract. Toelichting: De opdracht omhelst het leveren van een kraantrechtervuilniswagen geschikt voor inzamelen van restafval-,PMD-,GFT-,papier/karton-,glasafval. De wagen is uitgerust met een belading- en weegsysteem.
Interne Kennung: 2026-3
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34144510 Fahrzeuge für Abfall
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 2026-3 - 1
Interne Kennung: 1
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen, 90511100 Einsammeln von kommunalem Müll, 90511300 Müllsammlung