2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup energii elektrycznej
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zakup energii elektrycznej dla punktów poboru należących do Zamawiającego – „Zielonogórskie Wodociągi i Kanalizacja” Sp. z o.o. w okresie od dnia 01 stycznia 2026 r. do dnia 31 grudnia 2027 r. oraz odkup nadwyżek energii elektrycznej produkowanych w instalacjach Zamawiającego i wprowadzonych do sieci elektroenergetycznej OSD wraz z bilansowaniem handlowym. Przewidywana ilość dostarczanej energii w okresie obowiązywania umowy (od 01.01.2026 r. do 31.12.2027 r.) wynosi: 26 030,16 MWh. Niniejsze zamówienie nie obejmuje usług dystrybucji energii elektrycznej.
Interne Kennung: FZ.261.35.2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
5. Los
Los: LOT-0001