2. Verfahren
Verfahren
Titel: Beveiliging opvanglocaties
Beschreibung: Beveiliging opvanglocaties , doelgroep Oekraïense ontheemden maar kan ook worden ingezet voor doorstroomlocaties aantallen onbekend
Interne Kennung: 2026-MT01
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79710000 Dienstleistungen von Sicherheitsdiensten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79713000 Bewachungsdienste, 79714000 Überwachungsdienste
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Beveiliging opvanglocaties - doelgroep Oekraïense ontheemden, maar kan ook worden ingezet voor doorstroomlocaties aantallen onbekend
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: volgt
2. Procedimiento
Procedimiento
Título: Beveiliging opvanglocaties
Identificador interno: 2026-MT01
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 79710000 Servicios de seguridad
Clasificación adicional (cpv): 79713000 Servicios de guardias de seguridad, 79714000 Servicios de vigilancia
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: volgt