586596-2026 - Wettbewerb
Polen – Medizinische Kleidung – Zakup i sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku (artykułów fizelinowych), pojemników, naklejek i opasek, w podziale na 4 zadania, na potrzeby komórek organizacyjnych Szpitala Wolskiego, przez okres 12 miesięcy.
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelZakup i sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku (artykułów fizelinowych), pojemników, naklejek i opasek, w podziale na 4 zadania, na potrzeby komórek organizacyjnych Szpitala Wolskiego, przez okres 12 miesięcy.
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywna dostawa wyrobów medycznych jednorazowego użytku (artykułów fizelinowych), pojemników, naklejek i opasek, w podziale na 4 zadania, na potrzeby komórek organizacyjnych Szpitala Wolskiego, przez okres 12 miesięcy. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz wymagania dotyczące jego realizacji zostały określone we wzorze umowy oraz formularzu asortymentowo-cenowym stanowiącymi odpowiednio załącznik nr 5 do SWZ i załącznik nr 2 do SWZ. Wspólny Słownik Zamówień (CPV): Główny kod CPV: 33140000-3 - Materiały medyczne. Kody dodatkowe: 33199000-1 – Odzież medyczna, 34928480-6 – Pojemniki i kosze na odpady i śmieci, 30192800-9 – Etykiety samoprzylepne, 30191140-7 – Akcesoria do identyfikacji osób. Zamawiający dopuszcza możliwość składania ofert częściowych (4 zadania), zgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ stanowiącym formularz asortymentowo-cenowy. Wykonawca może złożyć ofertę na dowolną liczbę zadań. Zamawiający nie określa maksymalnej liczby zadań, na które zamówienie może zostać udzielone temu samemu Wykonawcy.
Interne KennungDZP/61/2026/BT
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33199000 Medizinische Kleidung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
LosLOT-0001
TitelZadanie nr 1
Beschreibungzgodnie z załącznikiem nr 2 do SWZ
Interne KennungZadanie nr 1
Haupteinstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
LosLOT-0002
TitelZadanie nr 2
Interne KennungZadanie nr 2
LosLOT-0003
TitelZadanie nr 3
Interne KennungZadanie nr 3
Haupteinstufung (cpv): 34928480 Abfallcontainer und -körbe
LosLOT-0004
TitelZadanie nr 4
Interne KennungZadanie nr 4
Haupteinstufung (cpv): 30192800 Selbstklebende Etiketten