2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie otworów geotermalnych Kutno GT-1 i Kutno GT-2, dla Inwestycji pn.: BUDOWA CIEPŁOWNI GEOTERMALNEJ W KUTNIE WRAZ Z JEJ PRZYŁĄCZENIEM DO SYSTEMU CIEPŁOWNICZEGO ECO KUTNO SP. Z O.O.
Beschreibung: Przedmiot niniejszego zamówienia stanowi realizacja Kontraktu 1 w formule „wybuduj”, tj. kompleksowe wykonanie robót wiertniczych i geologicznych (wiercenie, zarurowanie, cementowanie, uzbrojenie) dla otworów Kutno GT-1 i Kutno GT-2 na podstawie dostarczonych przez Zamawiającego Projektów Robót Geologicznych (PRG) oraz STWiORB, a także opracowanie Planu Ruchu Zakładu wykonującego Roboty Geologiczne, mobilizacja i demobilizacja urządzenia wiertniczego wraz z infrastrukturą towarzyszącą, przeprowadzenie testów hydrogeologicznych, a także pełna demobilizacja bazy, wiertni i końcowa rekultywacja terenu po zakończeniu robót. Przedmiot zamówienia został podzielony na Zakres gwarantowany oraz Zakres opcjonalny i będzie realizowany etapowo, zgodnie z podziałem rzeczowym i technologicznym określonym szczegółowo w pkt 1.1 STWiORB oraz w § 1 ust. 5 Projektu Projektowanych Postanowień Umowy (PPU – Część II SWZ). Zakres gwarantowany to kompleksowe wykonanie robót wiertniczych i geologicznych dla otworu Kutno GT-1 oraz otworu Kutno GT-2 w wariancie konstrukcyjnym przewidującym średnicę kolumn rur okładzinowych i filtrowych w Wariancie II, wskazanym w PRG na wiercenie otworu Kutno GT-2, zgodnie z zapisami Projektów Robót Geologicznych (PRG), STWiORB oraz Harmonogramem Rzeczowo-Finansowym (HRF). W ramach Etapu I Zakresu gwarantowanego ujęta jest również budowa i montaż Zbiornika zrzutowego na wodę termalną, zgodnie z wyceną ujętą w Formularzu Oferty. Z kolei Zakres opcjonalny to przewidziane na podstawie art. 441 ustawy Pzp jednostronne uprawnienie Zamawiającego (prawo opcji) do podjęcia decyzji o zmianie konstrukcji otworu Kutno GT-2, polegające na bezwzględnej rezygnacji z realizacji przewidzianego w Zakresie gwarantowanym Wariantu II opisanego w PRG i wdrożeniu w jego miejsce Wariantu I konstrukcji otworu wiertniczego Kutno GT-2, opisanego w PRG, co skutkuje odpowiedną zmianą wynagrodzenia Wykonawcy na zasadach bilansowych (różnicowych) określonych w Umowie. Uprawnienie do uruchomienia Zakresu opcjonalnego może zostać wykonane przez Zamawiającego w toku realizacji Umowy, w terminach wskazanych w Umowie. Zamawiający zastrzega sobie również prawo do jednostronnego ograniczenia Przedmiotu Umowy (w tym do rezygnacji z realizacji otworu Kutno GT-2 lub rezygnacji z poszczególnych badań, pomiarów i prac opcjonalnych/warunkowych) na zasadach określonych w § 16a PPU, ze skutkiem w postaci odpowiedniego zmniejszenia wynagrodzenia Wykonawcy wyłącznie do wartości prac faktycznie i należycie wykonanych. Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia przedstawiony został w Części III SWZ, jak również wynika z PPU (Część II SWZ).
Interne Kennung: 01.ZP.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45120000 Versuchs- und Aufschlussbohrungen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45121000 Versuchsbohrungen, 45122000 Aufschlussbohrungen, 43136000 Bohrlochausrüstung, 43130000 Bohrvorrichtungen, 43300000 Baugerät, 43100000 Maschinen und Geräte für den Bergbau, 76300000 Bohrungen, 71331000 Dienstleistungen im Bereich Spülschlammtechnik
5. Los
Los: LOT-0001
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Szczegółowe zasady określające rodzaj, okoliczności skorzystania z opcji i maksymalną wartość opcji przedstawione zostały w SWZ, przede wszystkim w PPU (Część II SWZ)