See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Služby nepravidelnej a príležitostnej autobusovej dopravy.
Beschreibung: Verejný obstarávateľ zriaďuje dynamický nákupný systém, ktorý bude slúžiť na zadávanie zákaziek na poskytovanie služieb nepravidelnej a príležitostnej autobusovej dopravy, pričom tento dynamický nákupný systém verejný obstarávateľ nedelí na kategórie. Predmetom jednotlivých zákaziek bude poskytovanie služieb nepravidelnej autobusovej dopravy pre potreby verejného obstarávateľa. Bude sa jednať najmä o vnútroštátnu, ale aj medzinárodnú prepravu. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky, jeho presný rozsah ako aj ostatné doplňujúce informácie budú uvedené v jednotlivých výzvach v rámci zriadeného DNS. Predpokladaná hodnota DNS bola stanovená na 400.000,00- € bez DPH. Doba zriadenia DNS: od zriadenia DNS do vyčerpania predpokladanej hodnoty alebo do 31.05.2028 podľa toho, ktorá skutočnosť nastane skôr. Podrobná špecifikácia predmetu zákazky, jeho presný rozsah ako aj ostatné doplňujúce informácie budú uvedené v jednotlivých výzvach v rámci zriadeného DNS. Cieľom zriadenia dynamického nákupného systému je umožniť verejnému obstarávateľovi flexibilné zadávanie zákaziek v súlade so ZVO podľa svojich aktuálnych potrieb. Konkrétny rozsah predmetu zákazky ako aj jeho podrobná, bude súčasťou jednotlivých výziev v rámci zriadeného DNS, ktoré budú zaslané všetkým kvalifikovaným záujemcom prostredníctvom systému JOSEPHINE. Verejný obstarávateľ bude zadávať konkrétne zákazky v dynamickom nákupnom systéme v rôznom rozsahu. V prípade, že konkrétna zákazka bude spolufinancovaná z prostriedkov v rámci fondov Európskej únie, výzva na predkladanie ponúk bude obsahovať aj informácie o podmienkach poskytovateľa finančných prostriedkov.
Interne Kennung: 1303/2024/ODDVO
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 60140000 Bedarfspersonenbeförderung
5. Los
Los: LOT-0001