2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa odczynników 5
Beschreibung: Przedmiot zamówienia stanowi dostawa odczynników z dzierżawą analizatorów dla Laboratorium Centralnego z podziałem na dwie części
Interne Kennung: ZP-26-104UN
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33696500 Laborreagenzien
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Pakiet 1
Beschreibung: dzierżawa aparatu do barwienia metodą Grama dostawą odczynników dla Pracowni Bakteriologicznej
Interne Kennung: Pakiet 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: łączna wartość zamówienia realizowanego w ramach prawa opcji nie może przekroczyć 40% maksymalnej wartości umowy brutto
Los: LOT-0002
Titel: Pakiet 2
Beschreibung: dzierżawa analizatora immunochemicznego z dostawą odczynników dla Laboratorium Centralnego
Interne Kennung: Pakiet 2