See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Procedura wykonawcza do umowy ramowej na dostawę komputerów typu All In One minimum 26,5” na rzecz sądów powszechnych
Beschreibung: 1. Procedura wykonawcza prowadzona w celu udzielenia zamówienia wykonawczego w ramach Umowy ramowej nr WZP-43-2/2025 pn. „Umowa ramowa na dostawę komputerów typu All In One na rzecz sądów powszechnych” zgodnie z art. 314 ust. 1 pkt 1) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów typu All In One minimum 26,5 cala, w ilości: 191 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną sprzętu stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 489247-2024
Interne Kennung: WZP-421-68/2026
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30214000 Arbeitsplätze
Zusätzliche Einstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme, 30230000 Computerbezogene Geräte, 30237200 Computerzubehör
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: 1. Procedura wykonawcza prowadzona w celu udzielenia zamówienia wykonawczego w ramach Umowy ramowej nr WZP-43-2/2025 pn. „Umowa ramowa na dostawę komputerów typu All In One na rzecz sądów powszechnych” ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych. 2. Przedmiotem zamówienia jest dostawa komputerów typu All In One minimum 26,5 cala, w ilości: 191 szt. 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierający specyfikację techniczną sprzętu stanowi Załącznik nr 2 do SWZ.