See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zakup sprzętu medycznego w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Poprawa dostępności oraz jakości lecznictwa onkologicznego w woj. podkarpackim przez rozbudowę, modernizację i doposażenie Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego – zadanie nr. 3 pn. Doposażenie komórek organizacyjnych Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest Zakup sprzętu medycznego w ramach zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Poprawa dostępności oraz jakości lecznictwa onkologicznego w woj. podkarpackim przez rozbudowę, modernizację i doposażenie Szpitala Specjalistycznego w Brzozowie Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego – zadanie nr. 3 pn. Doposażenie komórek organizacyjnych Podkarpackiego Ośrodka Onkologicznego według 15 części: Część 1- Ramię C -szt.1 Część 2- Sprzęt endoskopowy ( tor wizyjny endoskopowy szt.1, tor wizyjny endoskopowy szt.1,wideoduodenoskop szt. 2, wideokolonoskop HD szt.3, widogastroskop dla dorosłych szt. 2, wideogastroskop dla dzieci szt. 1, szafa do przechowywania endoskopów szt.1, insuflator CO2 szt. 2) Część 3- Diatermia- szt.2 Część 4- Wideolaryngoskop z torem wizyjnym szt. 1 Część 5- Kolumna anestezjologiczna szt. 1 Część 6- Aparat do znieczuleń szt. 2 Część 7- Kardiomonitor szt. 2 Część 8- Respirator szt. 1 Część 9- Myjnia do narzędzi chirurgicznych szt. 2 Część 10- Stół zabiegowy szt. 2 Część 11- Wózek do przewożenia chorych szt. 2 Część 12- Wózek reanimacyjny szt. 1 Część 13- Defibrylator szt. 1 Część 14- Lodówki na leki szt. 2 Część 15- Stacja uzdatniania wody- szt. 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ. 1. Zamawiający dopuszcza składanie ofert częściowych w zakresie nie mniejszym niż jedna część Wykaz wymaganych dokumentów podmiotowych i przedmiotowych zawarty jest w specyfikacji warunków zamówienia. Przedmiotowe środki dowodowe podlegają uzupełnieniu. W postępowaniu ma zastosowanie procedura, o której mowa w art. 139 ust. 1 ustawy Pzp.
Interne Kennung: SZSPOO.SZP 3810.52.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33100000 Medizinische Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1- Ramię C -szt.1
Beschreibung: Część 1- Ramię C -szt.1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 1
Los: LOT-0002
Titel: Część 2- Sprzęt endoskopowy ( tor wizyjny endoskopowy szt.1, tor wizyjny endoskopowy szt.1,wideoduodenoskop szt. 2, wideokolonoskop HD szt.3, widogastroskop dla dorosłych szt. 2, wideogastroskop dla dzieci szt. 1, szafa do przechowywania endoskopów szt.1, insuflator CO2 szt. 2)
Beschreibung: Część 2- Sprzęt endoskopowy ( tor wizyjny endoskopowy szt.1, tor wizyjny endoskopowy szt.1,wideoduodenoskop szt. 2, wideokolonoskop HD szt.3, widogastroskop dla dorosłych szt. 2, wideogastroskop dla dzieci szt. 1, szafa do przechowywania endoskopów szt.1, insuflator CO2 szt. 2) Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3- Diatermia- szt.2
Beschreibung: Część 3- Diatermia- szt.2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 3
Los: LOT-0004
Titel: Część 4- Wideolaryngoskop z torem wizyjnym szt. 1
Beschreibung: Część 4- Wideolaryngoskop z torem wizyjnym szt. 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 4
Los: LOT-0005
Titel: Część 5- Kolumna anestezjologiczna szt. 1
Beschreibung: Część 5- Kolumna anestezjologiczna szt. 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 5
Los: LOT-0006
Titel: Część 6- Aparat do znieczuleń szt. 2
Beschreibung: Część 6- Aparat do znieczuleń szt. 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 6
Los: LOT-0007
Titel: Część 7- Kardiomonitor szt. 2
Beschreibung: Część 7- Kardiomonitor szt. 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 7
Los: LOT-0008
Titel: Część 8- Respirator szt. 1
Beschreibung: Część 8- Respirator szt. 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 8
Los: LOT-0009
Titel: Część 9- Myjnia do narzędzi chirurgicznych szt. 2
Beschreibung: Część 9- Myjnia do narzędzi chirurgicznych szt. 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 9
Los: LOT-0010
Titel: Część 10- Stół zabiegowy szt. 2
Beschreibung: Część 10- Stół zabiegowy szt. 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 10
Los: LOT-0011
Titel: Część 11- Wózek do przewożenia chorych szt. 2
Beschreibung: Część 11- Wózek do przewożenia chorych szt. 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 11
Los: LOT-0012
Titel: Część 12- Wózek reanimacyjny szt. 1
Beschreibung: Część 12- Wózek reanimacyjny szt. 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 12
Los: LOT-0013
Titel: Część 13- Defibrylator szt. 1
Beschreibung: Część 13- Defibrylator szt. 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 13
Los: LOT-0014
Titel: Część 14- Lodówki na leki szt. 2
Beschreibung: Część 14- Lodówki na leki szt. 2 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 14
Los: LOT-0015
Titel: Część 15- Stacja uzdatniania wody- szt. 1
Beschreibung: Część 15- Stacja uzdatniania wody- szt. 1 Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: Część 15