2. Verfahren
Verfahren
Titel: ZD413/2026-SEG - AV technika OP JAK Kvalita II
Beschreibung: Předmětem plnění veřejné zakázky je dodávka AV techniky do učeben Univerzity obrany vč. dopravy, instalace, provedení zapojení, konfigurace, programování, zprovoznění a ověření funkčnosti vybavení prvky audio vizuální techniky dle technické dokumentace uvedené v příloze č. 3 zadávací dokumentace, včetně zapravení kabeláže do lišt, zajištění zaškolení obsluhy kvalifikovaným pracovníkem a zajištění záručního servisu. Součástí plnění veřejné zakázky je dodávka veškerých metalických propojení a kabeláže a ostatního instalačního materiálu, tj. úplné, funkční a bezvadné provedení všech souvisejících instalačních prací, včetně dodávek potřebných materiálů a zařízení nezbytných pro řádné dokončení předmětu plnění a zajištění jeho provozuschopnosti, úklid a odvoz všech obalů a dalších materiálů používaných při vlastní instalaci z místa plnění v souladu s ustanoveními zákona č. 541/2020 Sb., o odpadech, ve znění pozdějších předpisů, a to vše v místě plnění veřejné zakázky. Podrobné vymezení předmětu veřejné zakázky, technické podmínky a specifikace jsou obsaženy v technické dokumentaci, která tvoří nedílnou součást zadávací dokumentace jako její příloha č. 3, a kterou vypracovala na základě předchozího výběrového řízení společnost DESIGN 4AVI s.r.o., IČ 07303289, se sídlem Pražská 1335/63, 102 00 Praha 10.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32321200 Audiovisuelle Geräte
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30231000 Computerbildschirme und Konsolen, 32331300 Tonwiedergabegeräte, 38653400 Leinwände, 32322000 Multimediaausrüstung, 32524000 Fernmeldesystem
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: ZD413/2026-SEG - AV technika OP JAK Kvalita II
Optionen:
Beschreibung der Optionen: V případě, že by jakákoliv část zboží přestala být před jeho dodáním na trhu prokazatelně dostupná, je prodávající povinen do 5 pracovních dnů od okamžiku, co se o této skutečnosti dozvěděl, oznámit tuto skutečnost písemně kontaktní osobě za kupujícího a nabídnout za stejnou cenu náhradou zboží s minimálně stejnými technickými parametry definovanými v této smlouvě nebo lepšími.