See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa sprzętu budowlanego na potrzeby Wodociągów Białostockich Sp. z o. o. : CZĘŚĆ I: Kołowa koparka obrotowa CZĘŚĆ II: Ładowarka kołowa
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej maszyny budowlanej: 1) Część I – kołowa koparka obrotowa 2) Część II – ładowarka kołowa
Vorherige Bekanntmachung: 351110-2026
Interne Kennung: RZ/CT/66/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43300000 Baugerät
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: CZĘŚĆ I: Kołowa koparka obrotowa
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – część I – kołowa koparka obrotowa: 1) Parametry techniczne przedmiotu zamówienia – część I: a) Rok produkcji – 2026 r., b) Masa eksploatacyjna min. 16 ton, maks. 19 ton, c) Silnik wysokoprężny, chłodzony cieczą o pojemności min. 4000 cm3 i mocy min. 130 KM, spełniający obowiązujące normy emisji spalin, d) Układ hydrauliczny o zmiennym wydatku, którego sumaryczna wartość to min. 240 l/min i ciśnieniu roboczym min. 300 bar e) Linia hydrauliczna do młota wyburzeniowego, f) Zamki hydrauliczne na ramieniu roboczym, g) Kabina klimatyzowana i ogrzewana, spełniająca obowiązujące wymogi bezpieczeństwa, h) Fotel operatora pneumatyczny, regulowany, i) Sterowanie pracą maszyny za pomocą dwóch joysticków, j) Fabryczne radio z zestawem głośnomówiącym Bluetooth, k) Minimalna głębokość kopania – 5200 mm, l) Promień zawracania (zewnętrzny promień skrętu) – maks. 7 m, m) Min. 3 prędkości jazdy, n) Amortyzacja ramienia podczas jazdy, o) Zbiornik paliwa min. 280 litrów, p) Pompa do samotankowania, q) Napęd na obie osie 4x4, r) Koła bliźniacze na obu osiach, s) Przednie podpory hydrauliczne, t) Tylny lemiesz, u) Szekla na ramieniu, v) Alarm cofania, w) Fabryczna kamera cofania, z wyświetlaczem zintegrowanym z wyświetlaczami w kabinie operatora, x) Światła robocze w technologii LED, y) Pomarańczowe światło ostrzegawcze w technologii LED, z) Trójkąt, gaśnica, smarownica, aa) Głowica obrotowa z hydraulicznym szybkozłączem, bb) Łyżka 1000 mm z lemieszem, cc) Łyżka 600 mm z lemieszem, dd) Łyżka 450 mm z lemieszem, ee) Łyżka skarpowa typu skandynawskiego o szerokości min. 1500 mm, ff) Młot wyburzeniowy z przewodami i szybkozłączami, kompatybilny z maszyną, wyposażony w 2 szt. grota ołówkowego, gg) Chwytak hydrauliczny, hh) Zagęszczarka hydrauliczna, kompatybilna z maszyną, ii) Karetka z widłami do palet.
Interne Kennung: CZĘŚĆ I
Los: LOT-0002
Titel: CZĘŚĆ II: Ładowarka kołowa
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia – część II – ładowarka kołowa: 1) Parametry techniczne przedmiotu zamówienia – część II: a) Rok produkcji – 2026 r., b) Masa eksploatacyjna min. 18 ton, maks. 21 ton, c) Silnik wysokoprężny, chłodzony cieczą o pojemności min. 6500 cm3 i mocy min. 240 KM, spełniający obowiązujące normy emisji spalin, d) Układ hydrauliczny o zmiennym wydatku, którego sumaryczna wartość to min. 240 l/min i ciśnieniu roboczym min. 220 bar e) Min. 4 biegi do przodu, min. 3 biegi do tyłu, f) Rama przegubowa o skręcie min. 40 stopni, g) Kabina klimatyzowana i ogrzewana, spełniająca obowiązujące wymogi bezpieczeństwa, h) Fotel operatora pneumatyczny, regulowany, podgrzewany, i) Fabryczne radio z zestawem głośnomówiącym Bluetooth, j) Ogrzewana tylna szyba, k) Alarm cofania, l) Fabryczna kamera cofania, z wyświetlaczem w kabinie operatora, m) Elektrycznie sterowane i podgrzewane lusterka wsteczne, n) Wycieraczki przedniej i tylnej szyby, o) Rewers wentylatora, z funkcją programowania częstotliwości jego załączenia, p) Funkcja automatycznego zejścia z obrotów w czasie bezczynności operatora, q) System START/STOP, z funkcją programowania przez operatora czasu po jakim ma zostać wyłączony silnik oraz funkcją wyłączenia systemu START/STOP, r) Minimalna wysokość do sworznia obrotu łyżki – 4100 mm, s) Prześwit min. 450 mm, t) Udźwig optymalny – min. 6000 kg, u) Promień zawracania (zewnętrzny promień skrętu z łyżką) – maks. 7 m, v) Zbiornik paliwa min. 280 litrów, w) System centralnego smarowania, x) Pompa do samotankowania, y) Napęd na obie osie 4x4, z) Grzałka bloku silnika zasilana napięciem sieciowym 230V, aa) Światła robocze w technologii LED, z przodu i z tyłu maszyny, bb) Światła drogowe, cc) Pomarańczowe światło ostrzegawcze w technologii LED, dd) Błotniki kół przednich i tylnych, ee) Trójkąt, gaśnica, smarownica, ff) Łyżka ładowarkowa o pojemności min. 3,3 m3 z lemieszem, gg) Dodatkowy lemiesz do łyżki ładowarkowej. hh) Waga ładunku w łyżce maszyny z wyświetlaczem w kabinie operatora.
Interne Kennung: CZĘŚĆ II