2. Verfahren
Verfahren
Titel: Zawarcie umowy ramowej na zlecanie wykonywania prac dla zadań realizowanych przez Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Nowych Syntez Chemicznych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zawarcie umowy ramowej na zlecanie wykonania prac dla zadań realizowanych przez Sieć Badawczą Łukasiewicz – Instytut Nowych Syntez Chemicznych w Puławach. Zakres zamówienia obejmuje: dostawę aparatów do procesów chemicznych wraz z dokumentacją wykonawczą i rejestracyjną oraz montaż aparatów na instalacji chemicznej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do SWZ – Opis przedmiotu zamówienia
Interne Kennung: INS/BT-21/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 79930000 Dienstleistungen bezüglich Produktdesign
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45223100 Zusammenbau von Metallkonstruktionen
5. Los
Los: LOT-0001
Menge: 1 Stück