See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych- programy lekowe i chemioterapia
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sprzedaż oraz dostawa produktów leczniczych w ramach programów lekowych i chemioterapii w zakresie 33 części. Kod CPV: 33690000-3 'Różne produkty lecznicze' dotyczy części 1-13 i 15-33 oraz CPV: 33140000-3 "Materiały medyczne" dotyczy części 14 poz. 1.
Interne Kennung: NZP/83/P/26
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33140000 Medizinische Verbrauchsartikel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1. Różne produkty lecznicze
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych w ramach chemioterapii w zakresie opisanym w załączniku nr 1 do SWZ „Przedmiot zamówienia”.
Interne Kennung: Część 1.
Los: LOT-0002
Titel: Część 2. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 2.
Los: LOT-0003
Titel: Część 3. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 3.
Los: LOT-0004
Titel: Część 4. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 4.
Los: LOT-0005
Titel: Część 5. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 5.
Los: LOT-0006
Titel: Część 6. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 6.
Los: LOT-0007
Titel: Część 7. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 7.
Los: LOT-0008
Titel: Część 8. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 8.
Los: LOT-0009
Titel: Część 9. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 9.
Los: LOT-0010
Titel: Część 10. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 10.
Los: LOT-0011
Titel: Część 11. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 11.
Los: LOT-0012
Titel: Część 12. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 12.
Los: LOT-0013
Titel: Część 13. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 13.
Los: LOT-0014
Titel: Część 14. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 14.
Los: LOT-0015
Titel: Część 15. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 15.
Los: LOT-0016
Titel: Część 16. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 16.
Los: LOT-0017
Titel: Część 17. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 17.
Los: LOT-0018
Titel: Część 18. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 18.
Los: LOT-0019
Titel: Część 19. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 19.
Los: LOT-0020
Titel: Część 20. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 20.
Los: LOT-0021
Titel: Część 21. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 21.
Los: LOT-0022
Titel: Część 22. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 22.
Los: LOT-0023
Titel: Część 23. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 23.
Los: LOT-0024
Titel: Część 24. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 24.
Los: LOT-0025
Titel: Część 25. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 25.
Los: LOT-0026
Titel: Część 26. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 26.
Los: LOT-0027
Titel: Część 27. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 27.
Los: LOT-0028
Titel: Część 28. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 28.
Los: LOT-0029
Titel: Część 29. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 29.
Los: LOT-0030
Titel: Część 30. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 30.
Los: LOT-0031
Titel: Część 31. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 31.
Los: LOT-0032
Titel: Część 32. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 32.
Los: LOT-0033
Titel: Część 33. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 33.
Los: LOT-0034
Titel: Część 34. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 34.
Los: LOT-0035
Titel: Część 35. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 35.
Los: LOT-0036
Titel: Część 36. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 36.
Los: LOT-0037
Titel: Część 37. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 37.
Los: LOT-0038
Titel: Część 38. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 38.
Los: LOT-0039
Titel: Część 39. Różne produkty lecznicze
Interne Kennung: Część 39.