586718-2026 - Wettbewerb
Polen – Brennstofftankwagen – KU.241/pn57_2026/JR - Dostawa fabrycznie nowej autocysterny paliwowej dla MPK Sp. z o.o. we Wrocławiu
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelKU.241/pn57_2026/JR - Dostawa fabrycznie nowej autocysterny paliwowej dla MPK Sp. z o.o. we Wrocławiu
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej autocysterny paliwowej dla MPK Sp. z o.o. we Wrocławiu zgodnie z postanowieniami umowy oraz zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia.
Interne KennungKU.241/pn57_2026/JR - Dostawa fabrycznie nowej autocysterny paliwowej dla MPK Sp. z o.o. we Wrocławiu
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34133110 Brennstofftankwagen
5. Los
LosLOT-0005
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest dostawa fabrycznie nowej autocysterny paliwowej dla MPK Sp. z o.o. we Wrocławiu na warunkach określonych w umowie oraz zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia.