586722-2026 - Ergebnis
Tschechien – Datenverarbeitungsgeräte (Hardware) – Doplnění aplikačních (x86) serverů s podporou na 5 let
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelDoplnění aplikačních (x86) serverů s podporou na 5 let
BeschreibungPředmětem veřejné zakázky je nákup dvou nových x86 serverů s celkovým objemem 6 TB paměti, které budou začleněny do stávajícího portfolia x86 serverů (Hyper-V klastru). Dále je předmětem plnění zajištění podpory výrobce pro tento HW po dobu minimálně 5 let, včetně servisního pokrytí v místě zadavatele v pracovních dnech v režimu 5×9. Bližší specifikace předmětu plnění včetně minimálních požadavků na nové servery je uvedena v Příloze č. 1 Smlouvy – Technická specifikace. Zadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy, a to z důvodu zajištění souladu s požadavky zákona č. 264/2025 Sb., o kybernetické bezpečnosti, a vyhlášky č. 409/2025 Sb., zejména v oblasti řízení bezpečnosti dodavatelského řetězce. Tato vyhrazená změna se vztahuje zejména na období postupné implementace nových požadavků výše uvedeného zákona a vyhlášky a zapracování přílohy č. 5 uvedené vyhlášky do smluvních dokumentů. Zadavatel je oprávněn provést úpravy smlouvy v nezbytném rozsahu tak, aby smluvní vztah odpovídal aktuálně závazným nebo nově vznikajícím povinnostem v oblasti řízení dodavatelů. Podrobnosti o této vyhrazené změně závazku jsou uvedeny v čl. I. odst. 4 a 5 závazného vzoru návrhu Smlouvy, která tvoří Přílohu č. 2 této ZD.
Interne Kennung1/120/1341111–2026
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
5. Los
LosLOT-0001
Zusätzliche Einstufung (cpv): 30210000 Datenverarbeitungsgeräte (Hardware)
Optionen
Beschreibung der OptionenZadavatel si v souladu s § 100 odst. 1 ZZVZ vyhrazuje možnost změny závazku ze smlouvy, a to z důvodu zajištění souladu s požadavky zákona č. 264/2025 Sb., o kybernetické bezpečnosti, a vyhlášky č. 409/2025 Sb., zejména v oblasti řízení bezpečnosti dodavatelského řetězce. Tato vyhrazená změna se vztahuje zejména na období postupné implementace nových požadavků výše uvedeného zákona a vyhlášky a zapracování přílohy č. 5 uvedené vyhlášky do smluvních dokumentů. Zadavatel je oprávněn provést úpravy smlouvy v nezbytném rozsahu tak, aby smluvní vztah odpovídal aktuálně závazným nebo nově vznikajícím povinnostem v oblasti řízení dodavatelů. Podrobnosti o této vyhrazené změně závazku jsou uvedeny v čl. I. odst. 4 a 5 závazného vzoru návrhu Smlouvy, která tvoří Přílohu č. 2 této ZD.