586724-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Krankenhausbetten – Lůžka pro FN Brno
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelLůžka pro FN Brno
BeschreibungPředmětem zadávacího řízení je dodávka 32 ks nemocničních lůžek (dále také „Zboží“) pro Všeobecnou interní kliniku (VIK) a Interní kardiologickou kliniku (IKK), Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Nemocnice Bohunice a Porodnice, Jihlavská 20, 625 00 Brno a Kliniku dětské chirurgie, ortopedie a traumatologie (KDCHOT), Fakultní nemocnice Brno, pracoviště Dětská nemocnice, Černopolní 9, 613 00 Brno.
Interne Kennung172/26
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsLieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33192120 Krankenhausbetten
5. Los
LosLOT-0001
TitelNemocniční lůžka pro VIK
BeschreibungDodávka 20 ks nemocničních lůžek
Interne Kennung1
LosLOT-0003
TitelLůžka s bočním náklonem pro IKK
BeschreibungDodávka 2 ks lůžek s bočním náklonem
Interne Kennung3
LosLOT-0002
TitelLůžka s matracemi pro KDCHOT
BeschreibungDodávka 10 ks lůžek s matracemi
Interne Kennung2