See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pārtikas produktu piegāde Maltas apvienības pārvaldes iestāžu vajadzībām
Beschreibung: Pārtikas produktu piegāde Maltas apvienības pārvaldes iestāžu vajadzībām
Interne Kennung: MAP 2026/6
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 15800000 Diverse Nahrungsmittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Kartupeļi
Los: LOT-0002
Titel: Piens un piena produkti
Los: LOT-0003
Titel: Maize un maizes izstrādājumi
Los: LOT-0004
Titel: Svaigi augļi un dabīgā sula
Los: LOT-0005
Titel: Gaļa un gaļas produkti
Los: LOT-0006
Titel: Svaigi dārzeņi
Los: LOT-0007
Titel: Skābēti kāposti
Los: LOT-0008
Titel: Dažādi pārtikas produkti
Los: LOT-0009
Titel: Zivis, zivju produkti
Los: LOT-0010
Titel: Graudu maluma produkti
Los: LOT-0011
Titel: Bezglutēna produkti