586750-2026 - Ergebnis
Lettland – Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft – Augsnes gatavošanas pakalpojums
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Augsnes gatavošanas pakalpojums
Beschreibung: Augsnes gatavošanas pakalpojums
Interne Kennung: MPS 2026/54
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77230000 Dienstleistungen in Verbindung mit der Forstwirtschaft
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Augsnes gatavošana joslās Jelgavas, Auces un Šķēdes novados
Los: LOT-0002
Titel: Augsnes gatavošana joslās Kalsnavas un Mežoles mežu novados
Los: LOT-0003
Titel: Augsnes gatavošana, veidojot pacilas ar ekskavatora kausu Jelgavas, Auces un Šķēdes mežu novados
Los: LOT-0004
Titel: Augsnes gatavošana, veidojot pacilas ar ekskavatora kausu Kalsnavas un Mežoles mežu novados
Los: LOT-0005
Titel: Augsnes gatavošana, veidojot pacilas ar ekskavatora kausu zinātnisko stādījumu ierīkošanai