586768-2026 - Wettbewerb
Polen – Abholung von Siedlungsabfällen – Selektywny odbiór odpadów komunalnych z terenu Politechniki Łódzkiej
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelSelektywny odbiór odpadów komunalnych z terenu Politechniki Łódzkiej
BeschreibungPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie przez Wykonawcę usług polegających na odbieraniu odpadów komunalnych z Kampusów Politechniki Łódzkiej (Kampusy A, B, C, E i F) i Publicznego Liceum Ogólnokształcącego Politechniki Łódzkiej.
Interne KennungRAP.262.22.2026.
VerfahrensartOffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigtnein
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90512000 Transport von Haushaltsabfällen
5. Los
LosLOT-0001
Interne KennungSelektywny odbiór odpadów komunalnych z terenu Politechniki Łódzkiej
Optionen
Beschreibung der OptionenZamawiający zastrzega sobie możliwość skorzystania z prawa opcji określonego w art. 441 ust. 1 Ustawy Pzp. Realizacja prawa opcji polegać będzie na powtórzeniu usług określonych w Załączniku nr A do SWZ (Opis Przedmiotu Zamówienia) oraz Załączniku 1A do SWZ (Arkusz kalkulacyjny), maksymalnie do kwoty netto 300.277,00 PLN. Prawo opcji realizowane będzie na takich samych warunkach i po cenach jednostkowych jak zamówienie podstawowe. W przypadku skorzystania z prawa opcji, Zamawiający poinformuje Wykonawcę odrębnym pismem/oświadczeniem o sposobie i ilości realizowanej opcji. Prawo opcji jest uprawnieniem Zamawiającego, z którego może, ale nie musi skorzystać w ramach realizacji niniejszej umowy. W przypadku nieskorzystania przez Zamawiającego z prawa opcji Wykonawcy nie przysługują żadne roszczenia z tego tytułu.