See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Nepilotuojamų skraidyklių laboratorinė įranga (Dronai) (NUTRAUKTAS)
Beschreibung: Pirkimo Nr. 20842. Pirkimo objektas skaidomas į 4 dalis: 1 pirkimo dalis: „Nepilotuojama skraidyklė-dronas“; 2 pirkimo dalis: „Spalvoto vaizdo naktinio matymo jutiklis montuojamas ant skraidukės“; 3 pirkimo dalis: „Nepilotuojama skraidyklės su integruotu termovizoriumi“; 4 pirkimo dalis: „Daugiafunkcinis vaizdo jutiklis“.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34711200 Unbemannte Luftfahrzeuge
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Nepilotuojama skraidyklė-dronas
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Spalvoto vaizdo naktinio matymo jutiklis montuojamas ant skraidukės
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Nepilotuojama skraidyklės su integruotu termovizoriumi
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Daugiafunkcinis vaizdo jutiklis
Interne Kennung: 4