2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu ciągników siodłowych z naczepą przeznaczonych do egzaminowania na kat. C+E prawa jazdy dla Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi
Beschreibung: Przedmiot postępowania stanowi dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu czterech fabrycznie nowych ciągników siodłowych z naczepą przeznaczonych do egzaminowania na kat. C+E prawa jazdy dla Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi Opis wymagań technicznych zespołu pojazdów, będących przedmiotem zamówienia, a także pozostałe wymagania zawiera Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia - załącznik nr 1 do SWZ
Vorherige Bekanntmachung: 457620-2025
Interne Kennung: WORD/DO/2300/7/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 34130000 Kraftfahrzeuge für den Gütertransport
Zusätzliche Einstufung (cpv): 66114000 Finanzierungs-Leasing
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiot postępowania stanowi dostawa w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu czterech fabrycznie nowych ciągników siodłowych z naczepą przeznaczonych do egzaminowania na kat. C+E prawa jazdy dla Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego w Łodzi