586782-2026 - Wettbewerb
Tschechien – Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen – Národní dům Ústí nad Labem“
Wettbewerbsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
TitelNárodní dům Ústí nad Labem“
BeschreibungUžší jednofázová architektonická projektová soutěž o návrh. Předmětem soutěže je návrh rekonstrukce Národního domu v Ústí nad Labem, který se má stát soudobým variabilním multifunkční centrem, přitahující mladé obyvatele města. Požadavky na řešení předmětu soutěže jsou definovány přílohou P.01 Soutěžní zadání a stanovují se jako doporučené.
Interne KennungNDU
VerfahrensartSonstiges zweistufiges Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrensviz soutěžní podminky
Zweck
Art des AuftragsDienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71000000 Dienstleistungen von Architektur-, Konstruktions- und Ingenieurbüros und Prüfstellen
5. Los
LosLOT-0001
TitelNárodní dům Ústí nad Labem