See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawy do kopalń JSW S.A. stojaków hydraulicznych z terminem realizacji 12 miesięcy od daty zawarcia umowy.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca Załącznik Nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 244138-2025
Interne Kennung: 34/PM/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: 2024/S 206-640553
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 43600000 Teile für Bergbaumaschinen, Maschinen für die Steingewinnung und Baumaschinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Zadanie 1 - Dostawa stojaków hydraulicznych szybkoupustowych lub równoważnych (pakiet 9 pozycji) w łącznej ilości 637 szt.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Specyfikacja techniczna stanowiąca załącznik nr 1 do SWZ.
Interne Kennung: 34/PM/25 - Zadanie 1
Los: LOT-0002
Titel: Zadanie 2 - Dostawa stojaków hydraulicznych centralnie zasilanych lub równoważnych (pakiet 12 pozycji) w łącznej ilości 1 797 szt.
Interne Kennung: 34/PM/25 - Zadanie 2