See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Õhkmadrats
Beschreibung: Hanke eesmärgiks on õhkmadratsite (lisa 1, tehniline kirjeldus) soetamine kohaletoimetamisega tarneaadressile. Eduka pakkujaga sõlmitakse hankeleping (lisa 2 hankeleping, lisa 3 hankelepingu üldtingimused) ja fikseeritakse lepinguperioodiks (kestusega 12 kuud) kaupade maksimaalne ühikumaksumus ning esimese soetuse tarneaeg, mis on ühtlasi ka tulevaste soetuste maksimaalne tarneaeg. Hankija ei aktsepteeri tarneaega, mis on pikem kui 130 päeva ja tunnistab sellise pakkumuse mittevastavaks. Kestvuslepingu täitmine toimub ostja esitatavate tellimuste alusel, milles täpsustatakse ostetav kaup, kauba kogus, tarneaeg, tarnekoht ning tarnetingimused. / Kõrvaldamise alused ja kvalifitseerimistingimused: Vaata hanke alusdokumentidest
Interne Kennung: 309466-0000
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zentrale Elemente des Verfahrens: Piiratud hankemenetlus
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 37414000 Campingartikel
Zusätzliche Einstufung (cpv): 39522500 Campingausrüstungen aus Textilien, 35800000 Persönliche Ausrüstung und Hilfsausrüstung, 37414100 Schlafmatten
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Väliteenistusvarustus
Interne Kennung: 309466-0001