2. Verfahren
Verfahren
Titel: Service Management Tool
Beschreibung: Het leveren van een Service Management Tool (SMT) als SaaS-dienst die gebruikers ondersteunt bij het verwerken en afhandelen van verschillende meldingen. Dit omvat onder andere aanvragen van middelen, wijzigingen, workflows en reserveringen binnen de organisatie-infrastructuur. De opdracht omvat de afname van de dienst met implementatie inclusief beveiliging, integraties, datamigraties, training en adoptie, en het opleiden van back-end gebruikers en beheerders De opdracht krijgt de vorm van een overeenkomst voor de levering en diensten. De overeenkomst heeft een looptijd van vier jaar, en gaat in wanneer de front-end gebruikers de SMT gaan gebruiken. De Provincie heeft de mogelijkheid om de overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden tweemaal voor de duur van twee jaar te verlengen.
Interne Kennung: C2338801
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72000000 IT-Dienste: Beratung, Software-Entwicklung, Internet und Hilfestellung
5. Los
Los: LOT-0000
Titel: Service Management tool
Beschreibung: Het leveren van een Service Management Tool (SMT) als SaaS-dienst die gebruikers ondersteunt bij het verwerken en afhandelen van verschillende meldingen. Dit omvat onder andere aanvragen van middelen, wijzigingen, workflows en reserveringen binnen de organisatie-infrastructuur.
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: De opdracht krijgt de vorm van een overeenkomst voor de levering en diensten. De overeenkomst heeft een looptijd van vier jaar, en gaat in wanneer de front-end gebruikers de SMT gaan gebruiken. De Provincie heeft de mogelijkheid om de overeenkomst onder gelijkblijvende voorwaarden tweemaal voor de duur van twee jaar te verlengen.