See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odora i obuća za ovlaštene carinske službenike
Beschreibung: Predmet nabave je odora za ovlaštene carinske službenike (majice, hlače, cipele ljetne i zimske visoke, cipele niske, cipele brodarice, potkape, veste, jakne, futrole s lančićem za nošenje službene značke, remeni za hlače), u skladu s Pravilnikom o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave (Narodne novine, broj 111/24) i Propisnicima, Troškovnicima, grupama i pojedinim artiklima unutar grupa te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u Troškovnicima iz Priloga br. 2. ove Dokumentacije (u nastavku: Troškovnik) te iz Priloga br. 6. ove Dokumentacije, u Propisnicima. Prilikom izrade predmeta nabave ponuditelj je obvezan pridržavati se odredaba Pravilnika o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave (Narodne novine, broj 111/24). Ono što nije definirano spomenutim Pravilnikom izrađuje se prema Propisniku za određeni dio odore/obuće. U slučaju suprotnosti između Pravilnika o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave i Propisnika za određeni dio odore/obuće mjerodavan je Pravilnik o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave.
Interne Kennung: 20-VV-24
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 18800000 Schuhwerk
5. Los
Los: LOT-0007
Titel: Jakne
Beschreibung: Predmet nabave je odora za ovlaštene carinske službenike (jakne), u skladu s Pravilnikom o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave (Narodne novine, broj 111/24) i Propisnicima, Troškovnicima, grupama i pojedinim artiklima unutar grupa te ostalim traženim uvjetima naznačenima u ovoj Dokumentaciji. Detaljan opis predmeta nabave nalazi se u Troškovnicima iz Priloga br. 2. ove Dokumentacije (u nastavku: Troškovnik) te iz Priloga br. 6. ove Dokumentacije, u Propisnicima broj: - 10 - Jakna zimska s kapuljačom vodonepropusna, - 11 - Jakna vjetronepropusna - 26 - Oznake. Prilikom izrade predmeta nabave ponuditelj je obvezan pridržavati se odredaba Pravilnika o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave (Narodne novine, broj 111/24). Ono što nije definirano spomenutim Pravilnikom izrađuje se prema Propisniku za određeni dio odore/obuće. U slučaju suprotnosti između Pravilnika o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave i Propisnika za određeni dio odore/obuće mjerodavan je Pravilnik o odorama i civilnoj odjeći ovlaštenih carinskih službenika Ministarstva financija, Carinske uprave. Naručitelj stavlja van snage u Propisniku br. 10 Jakna zimska s kapuljačom vodonepropusna, točki 4. Materijali, 4.1. Osnovni materijali, a) Karakteristike osnovnog materijala, točku 16 Uljeodbojnost lica koja se ispituje metodom HRN EN ISO 14419, te u Propisniku br. 11 Jakna vjetronepropusna, točki 3. Materijali, 3.1. Osnovni materijali, a) Karakteristike osnovnog materijala, točku 14 Uljeodbojnost lica koja se ispituje metodom HRN EN ISO 14419.
Interne Kennung: 20-VV-24-7
Zusätzliche Einstufung (cpv): 18223200 Jacketts