See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Furnizare mobilier, dotări uz gospodăresc, mijloace PSI și SSM pentru modernizarea Pepinierei Silvice Simileasca din cadrul Direcției Silvice Buzău
Beschreibung: Furnizare mobilier, dotări uz gospodăresc, mijloace PSI și SSM pentru modernizarea Pepinierei Silvice Simileasca din cadrul Direcției Silvice Buzău, conform documentatie de atribuire. Termenul limita pana la care se pot solicita clarificari cu privire la continutul documentatiei de atribuire: cu 9 zile inainte de data limita de depunere a ofertelor. In conformitate cu prevederile art.161 din legea 98/2016, autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet solicitarilor de clarificare/informtiilor suplimentare in legatura cu documentatia de atribuire in a 6 a zi inainte de termenul limita stabilit pentru depunerea ofertelor in anuntul de participare. D.S. Buzau va reduce termenul de depunere a ofertelor la 15 zile de la data transmiterii spre publicare a anunţului de participare, în conformitate cu prevederile art. 74, alin. (3) din Legea nr.98/2016. NOTA: Autoritatea contractanta nu este obligata sa raspunda solicitarilor de clarificari/ informatii suplimentare care nu au fost adresate in termenul stabilit la Sectiunea I.3 din Fisa de date a achizitiei
Interne Kennung: 6180 din 11.07.2025
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39100000 Möbel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Furnizare dotări vestiare
Beschreibung: Furnizare dotari vestiare, conform documentatiei de atribuire
Interne Kennung: 1
Los: LOT-0002
Titel: Furnizare dotări birouri
Beschreibung: Furnizare dotări birouri, conform documentatiei de atribuire
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Furnizare dotări pentru sala de mese
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Furnizare mijloace PSI
Interne Kennung: 4