2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa licencji biurowych Microsoft lub równoważnych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest: dostawa oprogramowania biurowego Microsoft wyszczególnionego poniżej: 1) AAA- 03499 Office STD Dev - 315 szt., 2) AAA-03509 Pro+ Dev - 140 szt. albo Licencji Równoważnych do powyższych.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48000000 Softwarepaket und Informationssysteme
5. Los
Los: LOT-0001