See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie usług obsługi Zwiedzających oraz obsługi ekspozycji wystaw w oddziałach Muzeum Historycznego Miasta Krakowa w Krakowie
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia są usługi obsługi Zwiedzających oraz obsługi ekspozycji wystaw w oddziałach Muzeum Historycznego Miasta Krakowa w Krakowie. Szczegółowy zakres zamówienia określa Opis przedmiotu zamówienia, dalej „OPZ”. Zamawiający w OPZ wskazał szacunkowe maksymalne ilości godzin w oddziałach na poszczególnych wystawach.
Vorherige Bekanntmachung: 566091-2023
Interne Kennung: ZP-271-21/25
Verfahrensart: Verhandlungsverfahren ohne Aufruf zum Wettbewerb
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50000000 Reparatur- und Wartungsdienste
Zusätzliche Einstufung (cpv): 79900000 Veschiedene Dienstleistungen für Unternehmen und andere Dienstleistungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Bieżące utrzymanie w stałej gotowości i sprawności techniczno-eksploatacyjnej instalacji systemów sanitarnych wraz z urządzeniami i programami towarzyszącymi w wszystkich oddziałach Muzeum Historycznego Miasta Krakowa od 15.09 2025r. do Lipca 2026 r.
Beschreibung: Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1 do niniejszego Zaproszenia (Opis Przedmiotu Zamówienia). Przedmiot zamówienia zostanie zrealizowany w okresie od dnia zwarcia umowy, jednak nie wcześniej niż od 15.09.2025 r. do lipca 2026 r.
Interne Kennung: Zp-271-21/25