2. Verfahren
Verfahren
Titel: Výměna Load Balancerů u systému Cloudia
Beschreibung: Cílem veřejné zakázky je zajistit bezpečný, stabilní a dlouhodobě udržitelný provoz systému Cloudia prostřednictvím náhrady stávající technologie load balancerů, u níž dochází k ukončení podpory ze strany výrobce.
Interne Kennung: DIA- 23691-2/SEP-2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 48800000 Informationssysteme und Server
5. Los
Los: LOT-0001