586880-2026 - Ergebnis
Kroatien – Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen – Termička oprema za potrebe Prehrane SC-a
Bekanntmachung vergebener Aufträge oder Zuschlagsbekanntmachung – Standardregelung
Lieferleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Termička oprema za potrebe Prehrane SC-a
Beschreibung: Termička oprema za potrebe Prehrane SC-a Grupa 1. Višenamjenski uređaj za kuhanje pod visokim tlakom i Plinska nagibna pečenjara Grupa 2. Friteza električna sa filtriranjem ulja Grupa 3. Električni kotao 150l s miješalicom promjenjive brzine za izradu pirea Grupa 4. Električna parno konvekcijska pećnica kapaciteta 20.20 Grupa 5. Plinski kotlovi 100 i 140 litara
Interne Kennung: EVV:6/26-R
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Zentrale Elemente des Verfahrens: Otvoreni postupak
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 39312000 Ausrüstung für die Zubereitung von Speisen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Višenamjenski uređaj za kuhanje pod visokim tlakom i Plinska nagibna pečenjara
Beschreibung: Višenamjenski uređaj za kuhanje pod visokim tlakom i Plinska nagibna pečenjara
Interne Kennung: EVV:6/26-R-1
Los: LOT-0002
Titel: Friteza električna sa filtriranjem ulja
Beschreibung: Friteza električna sa filtriranjem ulja
Interne Kennung: EVV:6/26-R-2
Los: LOT-0003
Titel: Električni kotao 150l s miješalicom promjenjive brzine za izradu pirea
Beschreibung: Električni kotao 150l s miješalicom promjenjive brzine za izradu pirea
Interne Kennung: EVV:6/26-R-3
Los: LOT-0004
Titel: Električna parno konvekcijska pećnica kapaciteta 20.20
Beschreibung: Električna parno konvekcijska pećnica kapaciteta 20.20
Interne Kennung: EVV:6/26-R-4
Los: LOT-0005
Titel: Plinski kotlovi 100 i 140 litara
Beschreibung: Plinski kotlovi 100 i 140 litara
Interne Kennung: EVV:6/26-R-5