2. Verfahren
Verfahren
Titel: Przedmiotem postępowania jest dostawa energii elektrycznej na potrzeby Politechniki Poznańskiej.
Beschreibung: AD/ZP/91/25 Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę energii elektrycznej w planowanej ilości: 8 782,92 MWh w terminie od dnia 01.10.2025 r. do dnia 30.09.2026 r. Planowana ilość energii elektrycznej jest ilością prognozowaną, podaną w celu obliczenia przez Wykonawcę ceny ofertowej na potrzeby dokonania przez Zamawiającego oceny ofert w ramach kryteriów oceny ofert. Wykonawca otrzymywać będzie wynagrodzenie z tytułu realizacji umowy, na podstawie rzeczywistego zużycia energii elektrycznej przez Zamawiającego, w wysokości stanowiącej iloczyn zadeklarowanej przez Wykonawcę ceny jednostkowej za MWh oraz ilości zużytej energii elektrycznej. Wykonawca nie będzie wnosił żadnych roszczeń z tytułu niewykorzystania przez Zamawiającego całości planowanej ilości energii elektrycznej. Zamawiający gwarantuje przy tym zużycie na poziomie nie niższym niż 60% szacunkowego poboru energii elektrycznej dla wszystkich PPE łącznie.
Interne Kennung: AD/ZP/91/25
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 09300000 Elektrizität, Heizung, Sonnen- und Kernenergie
Zusätzliche Einstufung (cpv): 09310000 Elektrizität
5. Los
Los: LOT-0005
Titel: AD/ZP/91/25 Przedmiotem postępowania jest dostawa energii elektrycznej na potrzeby Politechniki Poznańskiej.
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje dostawę energii elektrycznej w planowanej ilości: 8 782,92 MWh w terminie od dnia 01.10.2025 r. do dnia 30.09.2026 r. Planowana ilość energii elektrycznej jest ilością prognozowaną, podaną w celu obliczenia przez Wykonawcę ceny ofertowej na potrzeby dokonania przez Zamawiającego oceny ofert w ramach kryteriów oceny ofert. Wykonawca otrzymywać będzie wynagrodzenie z tytułu realizacji umowy, na podstawie rzeczywistego zużycia energii elektrycznej przez Zamawiającego, w wysokości stanowiącej iloczyn zadeklarowanej przez Wykonawcę ceny jednostkowej za MWh oraz ilości zużytej energii elektrycznej. Wykonawca nie będzie wnosił żadnych roszczeń z tytułu niewykorzystania przez Zamawiającego całości planowanej ilości energii elektrycznej. Zamawiający gwarantuje przy tym zużycie na poziomie nie niższym niż 60% szacunkowego poboru energii elektrycznej dla wszystkich PPE łącznie.