586883-2025 - Wettbewerb
Polen – Beaufsichtigung der Bauarbeiten – Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu nad realizacją zadnia pn. „Szkoła Policji w Pile – budowa krytej policyjnej strzelnicy ćwiczebnej”
Auftrags- oder Konzessionsbekanntmachung – Standardregelung - Änderungsbekanntmachung
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu nad realizacją zadnia pn. „Szkoła Policji w Pile – budowa krytej policyjnej strzelnicy ćwiczebnej”
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu (nadzoru inwestorskiego) nad realizacją zadania pn. „Szkoła Policji w Pile – budowa krytej policyjnej strzelnicy ćwiczebnej”, w szczególności zapewnienie profesjonalnego i kompletnego nadzoru inwestorskiego przez osoby posiadające uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w następujących specjalnościach budowlanych: 1) konstrukcyjno-budowlanej; 2) instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych; 3) instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych; 4) instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w: 1) Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ); 2) Projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 2 do SWZ). Podstawowym celem umowy zawartej między Zamawiającym, a Inżynierem Kontraktu będzie efektywne, profesjonalne i rzetelne świadczenie usług w zakresie zarządzania procesem inwestycyjnym, pełnienia funkcji inspektora nadzoru i doradztwa w zakresie realizacji zadań objętych przedmiotem umowy. Szczegółowy zakres robót budowlanych podlegających nadzorowi zawiera dokumentacja przetargowa na wybór Wykonawcy robót budowlanych, która znajduje się na stronie postępowania https://platformazakupowa.pl/transakcja/1138948, nr ref. postępowania - 300/JZ-232/2025. Czynności nadzoru inwestorskiego wykonywane będą od dnia podpisania umowy do dnia podpisania bez zastrzeżeń protokołu odbioru końcowego przedmiotu umowy obiektu będącego przedmiotem nadzoru inwestorskiego. Szacowany termin rozpoczęcia robót budowlanych – październik 2025 r. Szacowany termin zakończenia robót budowlanych – 24 miesiące od daty podpisania umowy Wykonawcy z Zamawiającym. Od momentu zakończenia inwestycji, czyli daty podpisania protokołu odbioru końcowego robót budowlanych należy uwzględnić okres gwarancji, którą udzieli wykonawca robót, tj. od 5 do 6 lat, w którym Inżynier Kontraktu zobowiązany jest uczestniczyć w czynnościach związanych z przeglądami gwarancyjnymi (minimum raz w roku), odbiorowymi oraz innymi, mogącymi powstać w okresie udzielonej przez wykonawcę robót rękojmi i gwarancji. Następnie po upływie okresu rękojmi wykonawcy robót budowlanych Inżynier Kontraktu będzie pełnił obowiązki Inżyniera Kontraktu bez dodatkowego wynagrodzenia przez okres kolejnego 1 miesiąca. W przypadku wystąpienia robót dodatkowych, zamiennych lub zaniechanych w trakcie wykonywania robót budowlanych Inżynier Kontraktu będzie zobowiązany do nadzorowania tych prac w ramach obowiązującej umowy - bez zmiany wynagrodzenia. Miejsce realizacji inwestycji: część działki nr 700 w obrębie geodezyjnym nr 0018, położonej w Pile przy Placu Staszica 7. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu, na zasadach określonych w Rozdziale VI SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu określone w Rozdziale VII SWZ. Wykonawca składa ofertę wraz z załącznikami za pośrednictwem platformy zakupowej pod adresem: https://platformazakupowa.pl/transakcja/1150039.
Interne Kennung: 331/JZ-254/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71247000 Beaufsichtigung der Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71520000 Bauaufsicht, 71521000 Baustellenüberwachung, 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest pełnienie funkcji Inżyniera Kontraktu (nadzoru inwestorskiego) nad realizacją zadania pn. „Szkoła Policji w Pile – budowa krytej policyjnej strzelnicy ćwiczebnej”, w szczególności zapewnienie profesjonalnego i kompletnego nadzoru inwestorskiego przez osoby posiadające uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w następujących specjalnościach budowlanych: 1) konstrukcyjno-budowlanej; 2) instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń elektrycznych i elektroenergetycznych; 3) instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń telekomunikacyjnych; 4) instalacyjnej w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych. Szczegółowy zakres przedmiotu zamówienia został określony w: 1) Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ); 2) Projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 2 do SWZ). Podstawowym celem umowy zawartej między Zamawiającym, a Inżynierem Kontraktu będzie efektywne, profesjonalne i rzetelne świadczenie usług w zakresie zarządzania procesem inwestycyjnym, pełnienia funkcji inspektora nadzoru i doradztwa w zakresie realizacji zadań objętych przedmiotem umowy. Szczegółowy zakres robót budowlanych podlegających nadzorowi zawiera dokumentacja przetargowa na wybór Wykonawcy robót budowlanych, która znajduje się na stronie postępowania https://platformazakupowa.pl/transakcja/1138948, nr ref. postępowania - 300/JZ-232/2025. Czynności nadzoru inwestorskiego wykonywane będą od dnia podpisania umowy do dnia podpisania bez zastrzeżeń protokołu odbioru końcowego przedmiotu umowy obiektu będącego przedmiotem nadzoru inwestorskiego. Szacowany termin rozpoczęcia robót budowlanych – październik 2025 r. Szacowany termin zakończenia robót budowlanych – 24 miesiące od daty podpisania umowy Wykonawcy z Zamawiającym. Od momentu zakończenia inwestycji, czyli daty podpisania protokołu odbioru końcowego robót budowlanych należy uwzględnić okres gwarancji, którą udzieli wykonawca robót, tj. od 5 do 6 lat, w którym Inżynier Kontraktu zobowiązany jest uczestniczyć w czynnościach związanych z przeglądami gwarancyjnymi (minimum raz w roku), odbiorowymi oraz innymi, mogącymi powstać w okresie udzielonej przez wykonawcę robót rękojmi i gwarancji. Następnie po upływie okresu rękojmi wykonawcy robót budowlanych Inżynier Kontraktu będzie pełnił obowiązki Inżyniera Kontraktu bez dodatkowego wynagrodzenia przez okres kolejnego 1 miesiąca. W przypadku wystąpienia robót dodatkowych, zamiennych lub zaniechanych w trakcie wykonywania robót budowlanych Inżynier Kontraktu będzie zobowiązany do nadzorowania tych prac w ramach obowiązującej umowy - bez zmiany wynagrodzenia. Miejsce realizacji inwestycji: część działki nr 700 w obrębie geodezyjnym nr 0018, położonej w Pile przy Placu Staszica 7. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu, na zasadach określonych w Rozdziale VI SWZ, oraz spełniają określone przez Zamawiającego warunki udziału w postępowaniu określone w Rozdziale VII SWZ.