2. Verfahren
Verfahren
Titel: Roboty budowlane w Nadleśnictwie Jarosław w ramach projektu: "Kompleksowy projekt adaptacji lasów i leśnictwa do zmian klimatu – zapobieganie, przeciwdziałanie oraz ograniczanie skutków zagrożeń związanych z pożarami lasów (PPOŻ2)" - II przetarg
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadań pn.: - Część I – „Przebudowa zbiornika przeciwpożarowego w Leśnictwie Kobylnica nr inw. 291/573” Nr rozliczeniowy zadania: 04-28-5.2-01 Lokalizacja inwestycji: woj. podkarpackie, powiat lubaczowski, gm. Wielkie Oczy, miejscowość Kobylnica Ruska, działka ewidencyjna nr 964, Leśnictwo Kobylnica, adres leśny: 04-28-1-03-130-p-00 - Część II – „Budowa sztucznego zbiornika przeciwpożarowego wraz z utwardzonym placem manewrowym o wymiarach 20 m x 20 m w Leśnictwie Łapajówka” Nr rozliczeniowy zadania: 04-28-5.1-01 Lokalizacja inwestycji: woj. podkarpackie, powiat jarosławski, gm. Wiązownica, miejscowość Radawa, działka ewidencyjna nr 949/1, Leśnictwo Łapajówka, adres leśny: 04-28-2-10-245-h-00, 04-28-2-10-245-i-00 - Część III – „Remont wieży przeciwpożarowej w Leśnictwie Korzenica nr inw. 291/454” Nr rozliczeniowy zadania: 04-28-1.3-01 Lokalizacja inwestycji: woj. podkarpackie, powiat jarosławski, gm. Wiązownica, miejscowość Ryszkowa Wola, działka ewidencyjna nr 1007/1, Leśnictwo Korzenica, adres leśny: 04-28-1-05-110-f-00 Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie: a)Prowadzenie robót z zapewnieniem warunków zgodnych z przepisami BHP, p.poż i ochrony przed kradzieżą, oraz przyjęcia obowiązków koordynatora do spraw BHP. Wykonawca w oparciu o tabelę zagrożeń poinformuje swoich pracowników o zagrożeniach dla bezpieczeństwa i zdrowia związanych z przedmiotem zamówienia. b)Utrzymanie terenu budowy w należytym porządku, a po zakończeniu robót uporządkowanie terenu i przekazanie go Zamawiającemu w terminie ustalonym na odbiorze robót. c)Prowadzenie dziennika budowy będącego dokumentacją prac realizowanych. d)Zorganizowanie zaplecza budowy na własny koszt. e)Zawarcie umów ubezpieczenia z tytułu szkód, które mogą zaistnieć na placu budowy w związku z określonymi zdarzeniami losowymi oraz od odpowiedzialności cywilnej i przedłożenia ich Zamawiającemu. f)Wykonanie inwentaryzacji geodezyjnej powykonawczej (dotyczy części nr I i nr II).
Vorherige Bekanntmachung: 500456-2026
Interne Kennung: S.270.1.4.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: ja
Begründung des beschleunigten Verfahrens: Na podstawie art. 138 ust. 2 pkt 2 ustawy Prawo zamówień publicznych, Zamawiający wyznacza skrócony termin składania ofert do 16 dni. Decyzja wynika z wystąpienia pilnej potrzeby udzielenia zamówienia na roboty budowlane. Do końca planu finansowo-gospodarczego pozostało 4 miesiące, roboty budowlane wymagają sprzyjających warunków atmosferycznych, opóźnienie procedury uniemożliwiłoby prowadzenie prac w sezonie budowlanym i naraziłoby inwestycję na przerwanie w okresie zimowym, termin 15 dni jest absolutnym minimum ustawowym, dającym wykonawcom czas na skalkulowanie ceny i złożenie ofert bez uszczerbku dla powodzenia kluczowych dla budżetu inwestycji.
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45000000 Bauarbeiten
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45233220 Oberbauarbeiten für Landstraßen, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45111291 Erschließungsarbeiten, 45232451 Entwässerungs- und Oberflächenarbeiten, 45240000 Wasserbauarbeiten, 45247270 Bauarbeiten für Sammelbecken, 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 71337000 Dienstleistungen im Bereich Korrosionsschutz
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Przebudowa zbiornika przeciwpożarowego w Leśnictwie Kobylnica nr inw. 291/573
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadań pn.: „Przebudowa zbiornika przeciwpożarowego w Leśnictwie Kobylnica nr inw. 291/573”, Nr rozliczeniowy zadania: 04-28-5.2-01, Lokalizacja inwestycji: woj. podkarpackie, powiat lubaczowski, gm. Wielkie Oczy, miejscowość Kobylnica Ruska, działka ewidencyjna nr 964, Leśnictwo Kobylnica, adres leśny: 04-28-1-03-130-p-00. Szczegółowy zakres zadania został opisany w Dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 12 do SWZ. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie: a)Prowadzenie robót z zapewnieniem warunków zgodnych z przepisami BHP, p.poż i ochrony przed kradzieżą, oraz przyjęcia obowiązków koordynatora do spraw BHP. Wykonawca w oparciu o tabelę zagrożeń poinformuje swoich pracowników o zagrożeniach dla bezpieczeństwa i zdrowia związanych z przedmiotem zamówienia. b)Utrzymanie terenu budowy w należytym porządku, a po zakończeniu robót uporządkowanie terenu i przekazanie go Zamawiającemu w terminie ustalonym na odbiorze robót. c)Prowadzenie dziennika budowy będącego dokumentacją prac realizowanych. d)Zorganizowanie zaplecza budowy na własny koszt. e)Zawarcie umowy ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej i przedłożenia jej Zamawiającemu.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45100000 Baureifmachung, 45112000 Aushub- und Erdbewegungsarbeiten, 45110000 Abbruch von Gebäuden sowie allgemeine Abbruch- und Erdbewegungsarbeiten, 45230000 Bauarbeiten für Rohrleitungen, Fernmelde- und Stromleitungen, für Autobahnen, Straßen, Flugplätze und Eisenbahnen; Nivellierungsarbeiten, 45232451 Entwässerungs- und Oberflächenarbeiten, 45111200 Baureifmachung und Abräumung, 45240000 Wasserbauarbeiten, 45247270 Bauarbeiten für Sammelbecken
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje Prawa Opcji w niniejszym postępowaniu
Los: LOT-0002
Titel: Budowa sztucznego zbiornika przeciwpożarowego wraz z utwardzonym placem manewrowym o wymiarach 20 m x 20 m w Leśnictwie Łapajówka
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadań pn.: „Budowa sztucznego zbiornika przeciwpożarowego wraz z utwardzonym placem manewrowym o wymiarach 20 m x 20 m w Leśnictwie Łapajówka”, Nr rozliczeniowy zadania: 04-28-5.1-01, Lokalizacja inwestycji: woj. podkarpackie, powiat jarosławski, gm. Wiązownica, miejscowość Radawa, działka ewidencyjna nr 949/1, Leśnictwo Łapajówka, adres leśny: 04-28-2-10-245-h-00, 04-28-2-10-245-i-00. Szczegółowy zakres zadania został opisany w Dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 12 do SWZ. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie: a)Prowadzenie robót z zapewnieniem warunków zgodnych z przepisami BHP, p.poż i ochrony przed kradzieżą, oraz przyjęcia obowiązków koordynatora do spraw BHP. Wykonawca w oparciu o tabelę zagrożeń poinformuje swoich pracowników o zagrożeniach dla bezpieczeństwa i zdrowia związanych z przedmiotem zamówienia. b)Utrzymanie terenu budowy w należytym porządku, a po zakończeniu robót uporządkowanie terenu i przekazanie go Zamawiającemu w terminie ustalonym na odbiorze robót. c)Prowadzenie dziennika budowy będącego dokumentacją prac realizowanych. d)Zorganizowanie zaplecza budowy na własny koszt. e)Zawarcie umowy ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej i przedłożenia jej Zamawiającemu.
Los: LOT-0003
Titel: Remont wieży przeciwpożarowej w Leśnictwie Korzenica nr inw. 291/454
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych dla zadań pn.: „Remont wieży przeciwpożarowej w Leśnictwie Korzenica nr inw. 291/454”, Nr rozliczeniowy zadania: 04-28-1.3-01, Lokalizacja inwestycji: woj. podkarpackie, powiat jarosławski, gm. Wiązownica, miejscowość Ryszkowa Wola, działka ewidencyjna nr 1007/1, Leśnictwo Korzenica, adres leśny: 04-28-1-05-110-f-00. Szczegółowy zakres zadania został opisany w Dokumentacji technicznej stanowiącej załącznik nr 12 do SWZ. Do obowiązków Wykonawcy należeć będzie: a)Prowadzenie robót z zapewnieniem warunków zgodnych z przepisami BHP, p.poż i ochrony przed kradzieżą, oraz przyjęcia obowiązków koordynatora do spraw BHP. Wykonawca w oparciu o tabelę zagrożeń poinformuje swoich pracowników o zagrożeniach dla bezpieczeństwa i zdrowia związanych z przedmiotem zamówienia. b)Utrzymanie terenu budowy w należytym porządku, a po zakończeniu robót uporządkowanie terenu i przekazanie go Zamawiającemu w terminie ustalonym na odbiorze robót. c)Prowadzenie dziennika budowy będącego dokumentacją prac realizowanych. d)Zorganizowanie zaplecza budowy na własny koszt. e)Zawarcie umowy ubezpieczenia od odpowiedzialności cywilnej i przedłożenia jej Zamawiającemu.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 45453000 Überholungs- und Sanierungsarbeiten, 71337000 Dienstleistungen im Bereich Korrosionsschutz