2. Verfahren
Verfahren
Titel: Remont turbozespołu parowego w Zakładzie Unieszkodliwiania odpadów Komunalnych w Białymstoku
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa części oraz wykonanie remontu turbozespołu parowego eksploatowanego w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku (dalej także ZUOK), przy ul. Gen. Wł. Andersa 40F. Zakres zamówienia obejmuje m.in. demontaż, przegląd, naprawy, montaż oraz uruchomienie turbozespołu wraz z urządzeniami i instalacjami współpracującymi (w tym: para–woda, olej smarny, układ regulacyjno-pomiarowy, sterowanie, AKPiA), a także sporządzenie dokumentacji powykonawczej i sprawozdania poremontowego. Zamawiający wymaga, aby postępowanie z odpadami powstałymi w trakcie realizacji było zgodne z obowiązującymi przepisami prawa.
Interne Kennung: NDZ.231.7.2025.BK
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Zusätzliche Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 50530000 Reparatur und Wartung von Maschinen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50532300 Reparatur und Wartung von Generatoren, 51112200 Installation von Elektrizitätsschalteinrichtungen, 38800000 Steuerungs- und Fernsteuerungsgeräte für Industrieprozesse, 31124100 Turbosätze, 42112100 Dampfturbinen, 42113000 Teile für Turbinen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: "Remont turbozespołu parowego w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku”
Beschreibung: 1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa części oraz wykonanie remontu turbozespołu parowego eksploatowanego w Zakładzie Unieszkodliwiania Odpadów Komunalnych w Białymstoku (dalej także ZUOK), przy ul. Gen. Wł. Andersa 40F. 2. Zakres zamówienia obejmuje m.in. demontaż, przegląd, naprawy, montaż oraz uruchomienie turbozespołu wraz z urządzeniami i instalacjami współpracującymi (w tym: para–woda, olej smarny, układ regulacyjno-pomiarowy, sterowanie, AKPiA), a także sporządzenie dokumentacji powykonawczej i sprawozdania poremontowego. Zamawiający wymaga, aby postępowanie z odpadami powstałymi w trakcie realizacji było zgodne z obowiązującymi przepisami prawa.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: 1. Zamówienie obejmuje również opcję w rozumieniu art. 441 ustawy Pzp – w zakresie wskazanym w Opisie Przedmiotu Zamówienia (Tom II SWZ) oraz we Wzorze Umowy (Tom III SWZ). Skorzystanie z prawa opcji może nastąpić po przeprowadzeniu de-montażu turbozespołu i oceny jego stanu technicznego, na podstawie protokołu konieczności. Skorzystanie z opcji jest uprawnieniem Zamawiającego i nie rodzi po stronie Wykonawcy roszczeń w przypadku jej niewykorzystania. 2. Szczegółowe wymagania związane z przedmiotem zamówienia – zarówno w zakresie zamówienia podstawowego, jak i opcji – określono w Opisie Przedmiotu Zamówienia (Tom II SWZ) oraz we Wzorze Umowy (Tom III SWZ).