2. Verfahren
Verfahren
Titel: Raamovereenkomst Eikenprocessierups Almere
Beschreibung: Het gaat om een raamovereenkomst waarbij de werkzaamheden op afroep moeten worden uitgevoerd. De raamovereenkomst heeft een duur van in beginsel twee (2) jaar (met optie tot verlenging, maximaal 2 x 1 jaar). Het gaat om werkzaamheden ter bestrijding van de eikenprocessierups, welke in hoofdzaak bestaan uit: - het lokaliseren van (geparasiteerde) eikenprocessierups(nesten) - Het preventief behandelen van eikenbomen tegen eikenprocessierupsen; - Het leveren en plaatsen en verwijderen van natuurlijke bestrijders - Het curatief verwijderen en afvoeren van eikenprocessierupsen; - Het beheren van broedkasten - Het plaatsen van waarschuwingen of afzettingen; - Het rapporteren van uitgevoerde werkzaamheden; - Het communiceren naar omwonenden; - Het verrichten van bijkomende werkzaamheden. binnen de grenzen van Almere: bestrijden van eikenprocessierups
Interne Kennung: SRU-00-27-001-GOO
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90922000 Schädlingsbekämpfung
5. Los
Los: LOT-0000
Beschreibung: Het gaat om een raamovereenkomst waarbij de werkzaamheden op afroep moeten worden uitgevoerd. De raamovereenkomst heeft een duur van in beginsel twee (2) jaar (met optie tot verlenging, maximaal 2 x 1 jaar). Het gaat om werkzaamheden ter bestrijding van de eikenprocessierups, welke in hoofdzaak bestaan uit: - het lokaliseren van (geparasiteerde) eikenprocessierups(nesten) - Het preventief behandelen van eikenbomen tegen eikenprocessierupsen; - Het curatief verwijderen en afvoeren van eikenprocessierupsen; - Het beheren van broedkasten - Het plaatsen van waarschuwingen of afzettingen; - Het rapporteren van uitgevoerde werkzaamheden; - Het communiceren naar omwonenden; - Het verrichten van bijkomende werkzaamheden binnen de grenzen van Almere: bestrijden van eikenprocessierups
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Basisduur van de Raamovereenkomst is 2 jaar. De optie bestaat uit de mogelijkheid om de overeenkomst optioneel te verlengen met maximaal 2 x 1 jaar. Dus een totaal van 4 jaar.
2. Procedimiento
Procedimiento
Identificador interno: SRU-00-27-001-GOO
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 90922000 Servicios de control de plagas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones: