See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Landelijk - Natuurwaardeninventarisatie (NWI) Spoorbermen
Beschreibung: Deze opdracht betreft het systematisch inventariseren en monitoren van natuurwaarden (flora en fauna) op spoorgronden in beheer van ProRail. De verzamelde gegevens zijn essentieel voor het voldoen aan de wettelijke verplichtingen uit de Omgevingswet en de Gedragscode flora & fauna (2024), en dragen bij aan duurzaam beheer, biodiversiteitsdoelstellingen en het faciliteren van beheer- en onderhoudswerkzaamheden. -
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71300000 Dienstleistungen von Ingenieurbüros
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Perceel 1 Noordoost - Natuurwaardeninventarisatie (NWI) Spoorbermen
Beschreibung: Deze opdracht betreft het systematisch inventariseren en monitoren van natuurwaarden (flora en fauna) op spoorgronden van gebied Noordoost. -
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: -
Los: LOT-0002
Titel: Perceel 2 Randstad Noord - Natuurwaardeninventarisatie (NWI) Spoorbermen
Beschreibung: Deze opdracht betreft het systematisch inventariseren en monitoren van natuurwaarden (flora en fauna) op spoorgronden van gebied Randstad Noord.
Interne Kennung: 2
Los: LOT-0003
Titel: Perceel 3 Randstad Zuid - Natuurwaardeninventarisatie (NWI) Spoorbermen
Beschreibung: Deze opdracht betreft het systematisch inventariseren en monitoren van natuurwaarden (flora en fauna) op spoorgronden van gebied Randstad Zuid.
Interne Kennung: 3
Los: LOT-0004
Titel: Perceel 4 Zuid - Natuurwaardeninventarisatie (NWI) Spoorbermen
Beschreibung: Deze opdracht betreft het systematisch inventariseren en monitoren van natuurwaarden (flora en fauna) op spoorgronden van gebied Zuid.
Interne Kennung: 4