See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: IEPER Reconversie bedrijventerrein Ieperleekanaal Fase 2
Beschreibung: IEPER Reconversie bedrijventerrein Ieperleekanaal Fase 2 Rioleringswerken: - Gresbuizen diam. 300 - PP buizen du315, du630 - Ongewapende betonbuizen diam. 500, diam. 600, diam. 700, diam. 800 - Gewapende betonbuizen diam. 500, diam. 1000, diam. 1200, diam. 1400 - Poreuze betonbuizen diam. 600, diam. 800 - Persleiding DE280 - Pompstation - (Wacht)huisaansluitingen - Straatkolkaansluitingen - Profileren van infiltratiekommen - Renovatie van bestaande riolering Wegeniswerken: - Grondverzet - Rijwegen in KWS op steenslagfundering - Rotonde in doorgaand gewapend beton op steenslagfundering - Fietspaden in KWS op steenslagfundering - Opritten/laad- en loszones in snelhardende beton op steenslagfundering - Opritten in betonstraatstenen op schraalbetonfundering - Greppel-borduur slipvorm Groenaanleg: - Teelaarde - Bezaaiing - Aanplantingen Groenbeheer
Interne Kennung: 23126-2
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45232400 Bauarbeiten für Abwasserkanäle
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: 23126-2 - 1
Interne Kennung: 1