See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 tj. odpady palne (paliwo alternatywne), pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów Nowy Dwór Sp. z o. o.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest sukcesywny odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 tj. odpady palne (paliwo alternatywne), pochodzących z Zakładu Zagospodarowania Odpadów Nowy Dwór Sp. z o. o., który został podzielony na cztery części: 1) Część 1 – obejmująca odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 - RDF, e wytworzonych z materiału posortowniczego (balastowego) po przetworzeniu zmieszanych odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 (tzw. czarny worek). 2) Część 2 – obejmująca odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 - RDF, wytworzonych z materiału posortowniczego (balastowego) po przetworzeniu zmieszanych odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 (tzw. czarny worek). 3) Część 3 – obejmująca odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 - RDF , wytworzonych z materiału posortowniczego z odpadów selektywnie zbieranych 4) Część 4 – obejmująca odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 - RDF, wytworzonych z materiału posortowniczego z odpadów selektywnie zbieranych
Vorherige Bekanntmachung: 373313-2025
Interne Kennung: ZP/ZZO/8/2025
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 90500000 Dienstleistungen im Zusammenhang mit Siedlungs- und anderen Abfällen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 90514000 Recycling von Siedlungsabfällen, 90513000 Behandlung und Beseitigung ungefährlicher Siedlungs- und anderer Abfälle, 90511000 Abholung von Siedlungsabfällen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Część 1 – obejmująca odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 - RDF, wytworzonych z materiału posortowniczego (balastowego) po przetworzeniu zmieszanych odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 (tzw. czarny worek).
Beschreibung: Część 1 – obejmująca odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 - RDF, wytworzonych z materiału posortowniczego (balastowego) po przetworzeniu zmieszanych odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 (tzw. czarny worek). a) odpady należy przetransportować, a następnie zagospodarować w instalacjach, które posiadają decyzje zezwalające na przetwarzanie tych odpadów w procesie odzysku R12 lub R1, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie oraz procesami odzysku wyszczególnionymi w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2024 r. poz. 1834 ze zm.). b) odbiór odpadów następować będzie transportem zorganizowanym przez Wykonawcę i na jego koszt, także w zakresie kosztów przewozu, ubezpieczenia na czas transportu i rozładunku. c) orientacyjna ilość odpadów wynosi około 1400 Mg w okresie obowiązywania umowy. Miesięczna ilość wynosi około 280 Mg, natomiast tygodniowa około 70 Mg. Są to ilości szacunkowe, służące pomocniczo do przygotowania oferty, przy czym 1400 Mg to orientacyjna ilość do odbioru i zagospodarowania, która może ulec zwiększeniu o 15 %. Zamawiający nie musi zrealizować przedmiotu zamówienia w pełnym wymiarze. Odbiór odpadów wynikać będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego. d) Zamawiający zastrzega, iż podana ilość przedmiotu zamówienia jest wielkością prognozowaną i uzależnioną od potrzeb Zamawiającego. Powyższe nie skutkuje odstąpieniem od umowy lub zmianą jej warunków. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z powyższego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu, którego niniejszym się zrzeka. e) Paliwo alternatywne zostało wytworzone na linii do produkcji RDF z materiału posortowniczego (balastowego) z odpadów zmieszanych komunalnych (czarny worek). Wielkość rozdrobnionej frakcji wynosi około 40 mm, kaloryczność powyżej 17 MJ/Mg. f) odpady pozbawione metali żelaznych i nieżelaznych, które wyłapywane są przez separatory metali, PVC wysortowywany ręcznie. g) odpady wytworzone w mechanicznym procesie są magazynowane luzem pod zadaszeniem i w takiej formie będą załadowywane na podstawione środki transportu (Załącznik nr 9 – Zdjęcia odpadów 19 12 10). Średnia waga 1 m3 odpadów wynosi około 0,26 Mg. Jest to wartość orientacyjna służąca Wykonawcy do skalkulowania kosztów, natomiast nie stanowi podstaw do jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu.
Interne Kennung: Część 1
Menge: 1 400 Tonnen
Los: LOT-0002
Titel: Część 2 – obejmująca odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 - RDF, wytworzonych z materiału posortowniczego (balastowego) po przetworzeniu zmieszanych odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 (tzw. czarny worek).
Beschreibung: Część 2 – obejmująca odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 - RDF, wytworzonych z materiału posortowniczego (balastowego) po przetworzeniu zmieszanych odpadów komunalnych o kodzie 20 03 01 (tzw. czarny worek). a) odpady należy przetransportować, a następnie zagospodarować w instalacjach, które posiadają decyzje zezwalające na przetwarzanie tych odpadów w procesie odzysku R12 lub R1, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie oraz procesami odzysku wyszczególnionymi w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2024 r. poz. 1834 ze zm.). b) odbiór odpadów następować będzie transportem zorganizowanym przez Wykonawcę i na jego koszt, także w zakresie kosztów przewozu, ubezpieczenia na czas transportu i rozładunku. c) orientacyjna ilość odpadów wynosi około 1400 Mg w okresie obowiązywania umowy. Miesięczna ilość wynosi około 280 Mg, natomiast tygodniowa około 70 Mg. Są to ilości szacunkowe, służące pomocniczo do przygotowania oferty, przy czym 1400 Mg to orientacyjna ilość do odbioru i zagospodarowania, która może ulec zwiększeniu o 15 %. Zamawiający nie musi zrealizować przedmiotu zamówienia w pełnym wymiarze. Odbiór odpadów wynikać będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego. d) Zamawiający zastrzega, iż podana ilość przedmiotu zamówienia jest wielkością prognozowaną i uzależnioną od potrzeb Zamawiającego. Powyższe nie skutkuje odstąpieniem od umowy lub zmianą jej warunków. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z powyższego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu, którego niniejszym się zrzeka. e) Paliwo alternatywne zostało wytworzone na linii do produkcji RDF z materiału posortowniczego (balastowego) z odpadów zmieszanych komunalnych (czarny worek). Wielkość rozdrobnionej frakcji wynosi około 40 mm, kaloryczność powyżej 17 MJ/Mg. f) odpady pozbawione metali żelaznych i nieżelaznych, które wyłapywane są przez separatory metali, PVC wysortowywany ręcznie. g) odpady wytworzone w mechanicznym procesie są magazynowane luzem pod zadaszeniem i w takiej formie będą załadowywane na podstawione środki transportu (Załącznik nr 9 – Zdjęcia odpadów 19 12 10). Średnia waga 1 m3 odpadów wynosi około 0,26 Mg. Jest to wartość orientacyjna służąca Wykonawcy do skalkulowania kosztów, natomiast nie stanowi podstaw do jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu.
Interne Kennung: Część 2
Los: LOT-0003
Titel: Część 3 – obejmująca odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 - RDF , wytworzonych z materiału posortowniczego z odpadów selektywnie zbieranych
Beschreibung: a) Odpady należy przetransportować, a następnie zagospodarować w instalacjach, które posiadają decyzje zezwalające na przetwarzanie tych odpadów w procesie odzysku R12 lub R1, w sposób zgodny z obowiązującymi przepisami prawa w tym zakresie oraz procesami odzysku wyszczególnionymi w załączniku nr 1 do ustawy z dnia 14 grudnia 2012 r. o odpadach (Dz. U. z 2024 r. poz. 1834 ze zm.). b) odbiór odpadów następować będzie transportem zorganizowanym przez Wykonawcę i na jego koszt, także w zakresie kosztów przewozu, ubezpieczenia na czas transportu i rozładunku. c) orientacyjna ilość odpadów wynosi około 600 Mg w okresie obowiązywania umowy. Miesięczna ilość wynosi około 120 Mg, natomiast tygodniowa około 30 Mg. Są to ilości szacunkowe, służące pomocniczo do przygotowania oferty, przy czym 600 Mg to orientacyjna ilość do odbioru i zagospodarowania, która może ulec zwiększeniu o 15 %. Zamawiający nie musi zrealizować przedmiotu zamówienia w pełnym wymiarze. Odbiór odpadów wynikać będzie z bieżących potrzeb Zamawiającego. d) Zamawiający zastrzega, iż podana ilość przedmiotu zamówienia jest wielkością prognozowaną i uzależnioną od potrzeb Zamawiającego. Powyższe nie skutkuje odstąpieniem od umowy lub zmianą jej warunków. W przypadku skorzystania przez Zamawiającego z powyższego, Wykonawcy nie przysługuje żadne roszczenie z tego tytułu, którego niniejszym się zrzeka. e) Paliwo alternatywne zostało wytworzone na linii do produkcji RDF z materiału posortowniczego z odpadów selektywnie zbieranych. Wielkość rozdrobnionej frakcji wynosi około 40 mm, kaloryczność powyżej 20 MJ/Mg. f) odpady pozbawione metali żelaznych i nieżelaznych, które wyłapywane są przez separatory metali, PVC wysortowywany ręcznie. g) odpady wytworzone w mechanicznym procesie są magazynowane luzem pod zadaszeniem i w takiej formie będą załadowywane na podstawione środki transportu (Załącznik nr 9 – Zdjęcia odpadów 19 12 10). Średnia waga 1 m3 odpadów wynosi około 0,19 Mg. Jest to wartość orientacyjna służąca Wykonawcy do skalkulowania kosztów, natomiast nie stanowi podstaw do jakichkolwiek roszczeń z tego tytułu.
Interne Kennung: Część 3
Menge: 600 Tonnen
Los: LOT-0004
Titel: Część 4 – obejmująca odbiór i zagospodarowanie odpadów o kodzie 19 12 10 - RDF , wytworzonych z materiału posortowniczego z odpadów selektywnie zbieranych
Interne Kennung: Część 4