2. Verfahren
Verfahren
Titel: Onderhoudsbestek hekkelen sloten en vijvers 2026, optie 2027 en 2028
Beschreibung: Voor onderhavige opdracht willen wij een Overeenkomst met één Inschrijver sluiten: - Het uitmaaien (hekkelen) van de watergangen, indien nodig met de hand bijmaaien (hekkelen); - Het uitmaaien (hekkelen) van de waterpartijen, indien nodig met de hand bijmaaien (hekkelen); - Het op bulten schuiven van het hekkelafval op gemeentelijke percelen; - Het regelen van toestemming landeigenaar/-huurder om toegang te krijgen tot diens perceel (indien nodig). Zie bestek
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77000000 Dienstleistungen in Landwirtschaft, Forstwirtschft, Gartenbau, Aquakultur und Bienenzucht
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 1
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Verlenging
2. Procedimiento
Procedimiento
Tipo de procedimiento: Abierto
El procedimiento está acelerado: no
Finalidad
Naturaleza del contrato: Servicios
Clasificación principal (cpv): 77000000 Servicios agrícolas, forestales, hortícolas, acuícolas y apícolas
5. Lote
Lote: LOT-0000
Identificador interno: 1
Opciones:
Descripción de las opciones: Verlenging
586964-2026 - Resultaat
Nederland – Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij – Onderhoudsbestek hekkelen sloten en vijvers 2026, optie 2027 en 2028
Aankondiging van een gegunde opdracht of concessie – standaardregeling
Diensten
2. Procedure
Procedure
Type procedure: Openbaar
De procedure wordt versneld: neen
Doel
Aard van het contract: Diensten
Belangrijkste classificatie (cpv): 77000000 Diensten voor land-, bos- en tuinbouw, aquicultuur en imkerij
5. Perceel
Perceel: LOT-0000
Interne identificatiecode: 1
Opties:
Beschrijving van de opties: Verlenging