See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: DOSTAWA CYTOSTATYKÓW ORAZ PRODUKTÓW LECZNICZYCH Z PROGRAMÓW LEKOWYCH
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych (CPV: 33.69.00.00-3, 33.65.21.00-6) na potrzeby Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. w Gdańsku, których szczegółowy opis, asortyment i szacunkowe ilości zawiera Formularz asortymentowo-cenowy - załącznik nr 1 do SWZ (części nr 1-235). Oferowany przedmiot zamówienia musi być dopuszczony do obrotu i używania zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Przedmiot zamówienia musi być zgodny z ustawą z dnia 7 kwietnia 2022 r. o wyrobach medycznych (Dz.U.2022 poz. 974 z późn. zm.) lub/i ustawą Prawo Farmaceutyczne z dnia 6 września 2001 r. (Dz.U. 2022r. poz. 2301 z późn. zm.) – jeżeli dotyczy. W przypadku asortymentu określonego przy pomocy nazw handlowych Zamawiający dopuszcza składanie ofert na asortyment równoważny pod każdym względem, tj. składu, gramatury, zakresu, spektrum i czasu działania, postaci, funkcji itp. pod warunkiem, że zagwarantują one realizację przedmiotu zamówienia zgodnie z założeniami określonymi w niniejszej SWZ. W przypadku asortymentu równoważnego Wykonawca jest zobowiązany określić jego nazwę handlową, numer katalogowy i nazwę producenta. Wykazanie równoważności zaoferowanego rozwiązania lub rozwiązań równoważnych spoczywa na Wykonawcy. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne. Sposób realizacji przedmiotu zamówienia określa projekt umowy zawarty w załączniku nr 5 do SWZ. Zamawiający nie zastrzega możliwości ubiegania się o zamówienie wyłącznie przez Wykonawców, o których mowa w art. 94 ustawy Pzp. Zamawiający nie stawia wymagań, o których mowa w art. 96 ustawy Pzp. W celu złożenia oferty Zamawiający nie przewiduje przeprowadzenie przez Wykonawcę wizji lokalnej lub sprawdzenia przez niego dokumentów niezbędnych do realizacji zamówienia dostępnych na miejscu u Zamawiającego. Zamawiający nie żąda złożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych. O udzielenie zamówienia mogą się ubiegać Wykonawcy, którzy: Nie podlegają wykluczeniu, Spełniają warunki udziału w postępowaniu, dotyczące: zdolności do występowania w obrocie gospodarczym – Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie; uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów – Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli wykonawca przedłoży aktualne zezwolenie na prowadzenie działalności objętej przedmiotem zamówienia, tj. zezwolenie na prowadzenie hurtowni farmaceutycznej albo zezwolenie na wytwarzanie, jeżeli wykonawca jest wytwórcą lub odpowiednio w przypadku wykonawcy prowadzącego skład konsygnacyjny – zezwolenie na prowadzenie składu zawierające uprawnienia w zakresie obrotu produktami leczniczymi – jeżeli dotyczy, sytuacji ekonomicznej lub finansowej - Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie, zdolności technicznej lub zawodowej - Zamawiający nie wyznacza szczegółowego warunku w tym zakresie. O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy nie podlegają wykluczeniu z postępowania z powodu jednej z okoliczności wskazanych: a) w art. 108 ust. 1 ustawy Pzp, które wystąpiły w odpowiednim okresie określonym w art. 111 ustawy Pzp, b) w art. 7 ust. 1 ustawy z dnia 13 kwietnia 2022 r. o szczególnych rozwiązaniach w zakresie przeciwdziałania wspieraniu agresji na Ukrainę oraz służących ochronie bezpieczeństwa narodowego, c) art. 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady (UE) 2022/576 z dnia 8 kwietnia 2022 r. w sprawie zmiany rozporządzenia (UE) nr 833/2014 dotyczącego środków ograniczających w związku z działaniami Rosji destabilizującymi sytuację na Ukrainie (dalej: Rozporządzenie Rady UE). Zamawiający nie przewiduje wykluczenia fakultatywnych podstaw wykluczenia Wykonawcy (art. 109 ust. 1 ustawy Pzp). Zamawiający może wykluczyć Wykonawcę na każdym etapie postępowania o udzielenie zamówienia (art. 110 ust. 1 ustawy Pzp). W szczególności w celu realizacji zakazu, o którym mowa w art. 5k ust. 1 Rozporządzenia Rady UE, Zamawiający przed zawarciem umowy o zamówienie publiczne, może zażądać od Wykonawcy potwierdzenia aktualności złożonego w tym zakresie oświadczenia. Wykonawca nie podlega wykluczeniu w okolicznościach określonych w art. 108 ust. 1 pkt. 1, 2, 5 ustawy Pzp, jeśli udowodni Zamawiającemu, że spełnił przesłanki wskazane w art. 110 ust. 2 ustawy Pzp. Z postępowania o udzielenie zamówienia, w przypadku zamówienia o wartości równej lub przekraczającej wyrażoną w złotych równowartość kwoty dla robót budowlanych – 20 000 000 euro, a dla dostaw lub usług – 10 000 000 euro, wyklucza się wykonawcę, który udaremnia lub utrudnia stwierdzenie przestępnego pochodzenia pieniędzy lub ukrywa ich pochodzenie, w związku z brakiem możliwości ustalenia beneficjenta rzeczywistego w rozumieniu art. 2 ust. 2 pkt 1 usta-wy z dnia 1 marca 2018 r. o przeciwdziałaniu praniu pieniędzy oraz finansowaniu terroryzmu (Dz. U. z 2019 r. poz. 1115, 1520, 1655 i 1798) -art. 108 ust. 2 ustawy Pzp. Zamawiający informuje, że dokona badania i oceny ofert, a następnie dokona kwalifikacji podmiotowej Wykonawcy, którego oferta została najwyżej oceniona, w zakresie braku podstaw wykluczenia oraz spełniania warunków udziału w postępowaniu. W związku z tym Wykonawcy nie składają wraz z ofertą oświadczenia JEDZ, o którym mowa w art. 125 ust. 1 ustawy Pzp. Zamawiający, przed wyborem najkorzystniejszej oferty, wezwie Wykonawcę, którego oferta została najwyżej oceniona, do złożenia w wyznaczonym, nie krótszym niż 10 dni terminie, aktualnych na dzień złożenia podmiotowych środków dowodowych określonych w § X SWZ. Zamawiający nie wymaga zabezpieczenia należytego wykonania umowy.
Vorherige Bekanntmachung: 324956-2026
Interne Kennung: D10.251.25.G.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33690000 Varia
Zusätzliche Einstufung (cpv): 33652100 Antineoplastische Mittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: cz.34 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych na potrzeby Copernicus Podmiot Leczniczy Sp. z o.o. w Gdańsku, których szczegółowy opis, asortyment i szacunkowe ilości zawiera Formularz asortymentowo-cenowy - załącznik nr 1 do SWZ (części nr 1-235). W przypadku asortymentu określonego przy pomocy nazw handlowych Zamawiający dopuszcza składanie ofert na asortyment równoważny pod każdym względem, tj. składu, gramatury, zakresu, spektrum i czasu działania, postaci, funkcji itp. pod warunkiem, że zagwarantują one realizację przedmiotu zamówienia zgodnie z założeniami określonymi w niniejszej SWZ. W przypadku asortymentu równoważnego Wykonawca jest zobowiązany określić jego nazwę handlową, numer katalogowy i nazwę producenta. Wykazanie równoważności zaoferowanego rozwiązania lub rozwiązań równoważnych spoczywa na Wykonawcy. We wszystkich zapisach SWZ oraz jej załącznikach, w których Zmawiający odwołuje się do norm, aprobat, specyfikacji technicznych lub systemów odniesienia bądź wskazane są znaki towarowe, parametry lub źródła pochodzenia (nazwy producentów lub urządzeń), zgodnie z art. 99 ust. 5 oraz art. 101 ust. 4 ustawy Pzp Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne.
Interne Kennung: cz. 1-235 cz.34
Los: LOT-0002
Titel: cz. 49 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 49
Los: LOT-0003
Titel: cz. 57 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 57
Los: LOT-0004
Titel: cz. 65 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 65
Los: LOT-0005
Titel: cz. 73 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 73
Los: LOT-0006
Titel: cz. 84 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 84
Los: LOT-0007
Titel: cz. 101 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 101
Los: LOT-0008
Titel: cz. 102 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 102
Los: LOT-0009
Titel: cz. 112 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 112
Los: LOT-0010
Titel: cz. 113 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 113
Los: LOT-0011
Titel: cz. 114 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 114
Los: LOT-0012
Titel: cz. 117 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 117
Los: LOT-0013
Titel: cz. 119 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 119
Los: LOT-0014
Titel: cz. 122 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 122
Los: LOT-0015
Titel: cz. 125 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 125
Los: LOT-0016
Titel: cz. 126 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 126
Los: LOT-0017
Titel: cz. 140 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 140
Los: LOT-0018
Titel: cz. 142 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 142
Los: LOT-0019
Titel: cz. 145 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 145
Los: LOT-0020
Titel: cz. 150 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 150
Los: LOT-0021
Titel: cz. 157 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 157
Los: LOT-0022
Titel: cz. 165 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 165
Los: LOT-0023
Titel: cz. 197 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 197
Los: LOT-0024
Titel: cz. 198 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 198
Los: LOT-0025
Titel: cz. 204 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 204
Los: LOT-0026
Titel: cz. 231 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 231
Los: LOT-0027
Titel: cz. 233 dostawa cytostatyków oraz produktów leczniczych z programów lekowych
Interne Kennung: cz. 1-235 cz. 233