2. Verfahren
Verfahren
Titel: VZPOSTAVITEV DINAMIČNEGA NABAVNEGA SISTEMA ZA IZVAJANJE ASFALTERSKIH DEL
Beschreibung: Vzpostavitev dinamičnega nabavnega sistema za izvajanje asfalterskih del za obdobje 4 let.
Interne Kennung: JN-78523
Verfahrensart: Nichtoffenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Bauleistungen
Haupteinstufung (cpv): 45233222 Straßenpflaster- und Asphaltarbeiten
5. Los
Los: LOT-0000
Interne Kennung: 529007