See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: zapewnienie przedłużenia gwarancji oraz serwisu wraz ze wsparciem technicznym dla sprzętu sieciowo-serwerowego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest zapewnienie przedłużenia gwarancji oraz usług serwisu wraz ze wsparciem technicznym dla sprzętu sieciowo-serwerowego. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ.
Vorherige Bekanntmachung: 618621-2024
Interne Kennung: DZ.250.149.2024
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 72611000 Technische Computerunterstützung
Zusätzliche Einstufung (cpv): 50312600 Wartung und Reparatur von Informationstechnologieeinrichtungen, 50312300 Wartung und Reparatur von Datennetzeinrichtungen
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: sprzęt firmy F5 Networks
Beschreibung: przedłużenie gwarancji i rozszerzonego serwisu producenta dla posiadanego przez Zamawiającego sprzętu firmy F5 Networks
Interne Kennung: część A
Haupteinstufung (cpv): 50312600 Wartung und Reparatur von Informationstechnologieeinrichtungen
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający zastrzega możliwość skorzystania z Prawa opcji w zakresie dotyczącym zapewnienia przez Wykonawcę świadczenia usług kompleksowego wsparcia (rozwiązywanie problemów/usuwanie błędów w obszarze utrzymania infrastruktury F5 Networks) w wymiarze do 108 godzin w okresie obowiązywania Umowy
Los: LOT-0002
Titel: sprzęt firmy Juniper
Beschreibung: przedłużenie gwarancji dla posiadanego przez Zamawiającego sprzętu firmy Juniper
Interne Kennung: część B
Los: LOT-0003
Titel: sprzęt firmy Huawei
Beschreibung: przedłużenie gwarancji dla posiadanego przez Zamawiającego sprzętu firmy Huawei
Interne Kennung: część C
Los: LOT-0004
Titel: sprzęt firmy IBM/Lenovo -ThinkSystem
Beschreibung: przedłużenie serwisu producenta dla sprzętu IBM/Lenovo - ThinkSystem
Interne Kennung: część D
Los: LOT-0005
Titel: sprzęt firmy IBM/Lenovo -IBM FlashSystem
Beschreibung: przedłużenie serwisu producenta dla sprzętu firmy IBM/Lenovo -IBM FlashSystem
Interne Kennung: część E
Haupteinstufung (cpv): 50312300 Wartung und Reparatur von Datennetzeinrichtungen
Los: LOT-0006
Titel: biblioteki taśmowe
Beschreibung: przedłużenie serwisu producenta dla sprzętu firmy IBM (biblioteki taśmowe)
Interne Kennung: część F