58700-2025 - Planung
Polen – Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen – Utrzymanie zieleńców, skwerów, parków, ciągów zieleni
Vorinformation oder eine regelmäßige nicht verbindliche Bekanntmachung zum Zweck der Verkürzung der Frist für den Eingang der Angebote
Dienstleistungen
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Utrzymanie zieleńców, skwerów, parków, ciągów zieleni
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie usług związanych z utrzymaniem zieleńców, skwerów, parków, ciągów zieleni na terenie miasta Knurów, z podziałem na cztery rejony: REJON NR 1 o pow. 8,56 ha – osiedla: WP II i „Cztery Pory Roku”, w tym: 1) Zieleń przy ul. Ziętka i przy ul. Szpitalnej 2) Zieleń przy ul. Wiosennej i Przedwiośnia 3) Zieleń przy ul. Zimowej i ul. 26 Stycznia (droga wewnętrzna) 4) Zieleń przy ul. Dywizjonu 303 5) Zieleń przy ul. Piłsudczyków 6) Zieleń przy ul. Al. Lipowej, Kapelanów Wojskowych, MSP nr 7 i MSP nr 9 7) Zieleń wzdłuż ciągu pieszego ul. Al. Platanowa 8) Przejście łączące ul. Witosa z ciągiem pieszym ul. Witosa 9) Pas zieleni wzdłuż ul. 1 Maja (od Al. Lipowej do ul. Kosmonautów) 10) Zieleń pomiędzy ul. 1 Maja - ul. Marynarzy 11) Ciąg zieleni pomiędzy ul. 26 Stycznia – ul. Marynarzy REJON NR 2 o pow. - 11,55 ha Osiedla WP I i 1000-lecia. 1) Zieleń wzdłuż ul. 1 Maja (skarpa wzdłuż garaży na odcinku od ul. Kosmonautów do ul. Kazimierza Wielkiego) 2) Zieleń wzdłuż ul. Kosmonautów i Szpitalnej do Ułanów 3) Teren pomiędzy ul. Kosmonautów 1-11 4) Zieleń przy ul .Armii Krajowej 5) Tereny przy ul. Ułanów 6) Teren zielony „tężnia ” 7) Zieleń przy ul.1 Maja – ul. Plebiscytowej 8) Zieleniec przy ul. Bolesława Chrobrego 9) Zieleń wzdłuż ul. K. Wielkiego i ul. S. Batorego 10) Zieleń pomiędzy budynkami ul. S. Batorego 8-10 11) Zieleń pomiędzy ul. S. Batorego i ul. Kosmonautów 12) Zieleń przed budynkami ul. Kazimierza Wielkiego 2 i 4 13) Zieleń przy ul. Jedności Narodowej 14) Zieleń na os. Redyna 15) Zieleń w ul. Szpitalnej – ul. Floriana (wzdłuż ogrodzenia szpitala i ul. Floriana ) 16) Teren przy przepompowni ul. Wilsona i ul. Wilsona 15 17) Teren pomiędzy ul. Szpitalną i ul. Wilsona REJON Nr 3 – o pow. 8,11 ha „STARY KNURÓW” 1) Zieleniec przy ul. Dr. F. Ogana i pas trawnika wzdłuż miejsc postojowych 2) Zieleń pomiędzy ul. 1 Maja-Klasztorną łącznie ze skarpami 3) Zieleń pomiędzy ul. Klasztorną - Koziełka 4) Zieleń przy ul. Wilsona 3-5 5) Teren przy ul. Dworcowej 2-10 6) Zieleniec przy ul. Dworcowej z Pomnikiem Powstańców Śl. i krzewy ozdobne przy ul. Ogrodowej 7) Zieleniec przy ul. Niepodległości (przy U.M.) 8) Zieleniec przy ul. Kopalnianej -Dworcowej 9) Nieczynny cmentarz przy ul. ks. A. Koziełka i zieleń przy ul. Al. Spacerowa 10) Skwer przy ul. Plac Powstańców Śląskich REJON NR 4 – o pow. 11,43 ha KRYWAŁD i SZCZYGŁOWICE w tym: 1) Zieleniec w ul. Michalskiego 2) Skwer przy ul.Staszica 3) Teren przy ul. Sztygarskiej 4) Zieleniec przy ul. Lignozy 5) Skwer przy ul. Parkowej 6) Teren pomiędzy ul. Parkową i ul. Kilińskiego 7) Ciąg zieleni w ul. Al.Piastów 8) Park przy ul. Parkowej 9) Zieleń pomiędzy parkiem, ul. Książenicką a sklepem Biedronka Zakres usług obejmuje: - koszenie terenów zieleni, - wiosenne i jesienne grabienie liści, - pielęgnację bylin, krzewów liściastych i iglastych, - pielęgnację i przycinanie żywopłotów, - oczyszczanie terenów z zanieczyszczeń, - oczyszczanie nawierzchni ciągów pieszych, rowerowych, chodników, placów i innych powierzchni utwardzonych na obszarze objętym zamówieniem, - naprawę i malowanie ławek.
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 77310000 Anpflanzungs- und Pflegearbeiten an Grünflächen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77314100 Anlegen von Rasen, 77340000 Baum- und Heckenschnitt
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: Utrzymanie zieleńców, skwerów, parków, ciągów zieleni - Rejon NR 1
Beschreibung: Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie usług związanych z utrzymaniem zieleńców, skwerów, parków, ciągów zieleni na terenie miasta Knurów dla REJONU NR 1 o pow. 8,56 ha – osiedla: WP II i „Cztery Pory Roku”, w tym: 1) Zieleń przy ul. Ziętka i przy ul. Szpitalnej 2) Zieleń przy ul. Wiosennej i Przedwiośnia 3) Zieleń przy ul. Zimowej i ul. 26 Stycznia (droga wewnętrzna) 4) Zieleń przy ul. Dywizjonu 303 5) Zieleń przy ul. Piłsudczyków 6) Zieleń przy ul. Al. Lipowej, Kapelanów Wojskowych, MSP nr 7 i MSP nr 9 7) Zieleń wzdłuż ciągu pieszego ul. Al. Platanowa 8) Przejście łączące ul. Witosa z ciągiem pieszym ul. Witosa 9) Pas zieleni wzdłuż ul. 1 Maja (od Al. Lipowej do ul. Kosmonautów) 10) Zieleń pomiędzy ul. 1 Maja - ul. Marynarzy 11) Ciąg zieleni pomiędzy ul. 26 Stycznia – ul. Marynarzy. Zakres usług obejmuje: - koszenie terenów zieleni, - wiosenne i jesienne grabienie liści, - pielęgnację bylin, krzewów liściastych i iglastych, - pielęgnację i przycinanie żywopłotów, - oczyszczanie terenów z zanieczyszczeń, - oczyszczanie nawierzchni ciągów pieszych, rowerowych, chodników, placów i innych powierzchni utwardzonych na obszarze objętym zamówieniem, - naprawę i malowanie ławek.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77314100 Anlegen von Rasen
Los: LOT-0002
Titel: Utrzymanie zieleńców, skwerów, parków, ciągów zieleni - REJON NR 2.
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie usług związanych z utrzymaniem zieleńców, skwerów, parków, ciągów zieleni na terenie miasta Knurów dla REJONU NR 2 o pow. - 11,55 ha Osiedla WP I i 1000-lecia. 1) Zieleń wzdłuż ul. 1 Maja (skarpa wzdłuż garaży na odcinku od ul. Kosmonautów do ul. Kazimierza Wielkiego) 2) Zieleń wzdłuż ul. Kosmonautów i Szpitalnej do Ułanów 3) Teren pomiędzy ul. Kosmonautów 1-11 4) Zieleń przy ul .Armii Krajowej 5) Tereny przy ul. Ułanów 6) Teren zielony „tężnia ” 7) Zieleń przy ul.1 Maja – ul. Plebiscytowej 8) Zieleniec przy ul. Bolesława Chrobrego 9) Zieleń wzdłuż ul. K. Wielkiego i ul. S. Batorego 10) Zieleń pomiędzy budynkami ul. S. Batorego 8-10 11) Zieleń pomiędzy ul. S. Batorego i ul. Kosmonautów 12) Zieleń przed budynkami ul. Kazimierza Wielkiego 2 i 4 13) Zieleń przy ul. Jedności Narodowej 14) Zieleń na os. Redyna 15) Zieleń w ul. Szpitalnej – ul. Floriana (wzdłuż ogrodzenia szpitala i ul. Floriana ) 16) Teren przy przepompowni ul. Wilsona i ul. Wilsona 15 17) Teren pomiędzy ul. Szpitalną i ul. Wilsona. Zakres usług obejmuje: - koszenie terenów zieleni, - wiosenne i jesienne grabienie liści, - pielęgnację bylin, krzewów liściastych i iglastych, - pielęgnację i przycinanie żywopłotów, - oczyszczanie terenów z zanieczyszczeń, - oczyszczanie nawierzchni ciągów pieszych, rowerowych, chodników, placów i innych powierzchni utwardzonych na obszarze objętym zamówieniem, - naprawę i malowanie ławek.
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen, 77314100 Anlegen von Rasen, 77342000 Heckenschnitt
Los: LOT-0003
Titel: Utrzymanie zieleńców, skwerów, parków, ciągów zieleni - REJON NR 3
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie usług związanych z utrzymaniem zieleńców, skwerów, parków, ciągów zieleni na terenie miasta Knurów dla REJONU NR 3 o pow. 8,11 ha „STARY KNURÓW” 1) Zieleniec przy ul. Dr. F. Ogana i pas trawnika wzdłuż miejsc postojowych 2) Zieleń pomiędzy ul. 1 Maja-Klasztorną łącznie ze skarpami 3) Zieleń pomiędzy ul. Klasztorną - Koziełka 4) Zieleń przy ul. Wilsona 3-5 5) Teren przy ul. Dworcowej 2-10 6) Zieleniec przy ul. Dworcowej z Pomnikiem Powstańców Śl. i krzewy ozdobne przy ul. Ogrodowej 7) Zieleniec przy ul. Niepodległości (przy U.M.) 8) Zieleniec przy ul. Kopalnianej -Dworcowej 9) Nieczynny cmentarz przy ul. ks. A. Koziełka i zieleń przy ul. Al. Spacerowa 10) Skwer przy ul. Plac Powstańców Śląskich. Zakres usług obejmuje: - koszenie terenów zieleni, - wiosenne i jesienne grabienie liści, - pielęgnację bylin, krzewów liściastych i iglastych, - pielęgnację i przycinanie żywopłotów, - oczyszczanie terenów z zanieczyszczeń, - oczyszczanie nawierzchni ciągów pieszych, rowerowych, chodników, placów i innych powierzchni utwardzonych na obszarze objętym zamówieniem, - naprawę i malowanie ławek.
Haupteinstufung (cpv): 77313000 Pflege von Parkanlagen
Zusätzliche Einstufung (cpv): 77314100 Anlegen von Rasen, 77342000 Heckenschnitt, 77313000 Pflege von Parkanlagen
Los: LOT-0004
Titel: Utrzymanie zieleńców, skwerów, parków, ciągów zieleni - REJON NR 4
Beschreibung: Opis przedmiotu zamówienia obejmuje wykonanie usług związanych z utrzymaniem zieleńców, skwerów, parków, ciągów zieleni na terenie miasta Knurów dla REJONU NR 4 o pow. 11,43 ha KRYWAŁD i SZCZYGŁOWICE w tym: 1) Zieleniec w ul. Michalskiego 2) Skwer przy ul.Staszica 3) Teren przy ul. Sztygarskiej 4) Zieleniec przy ul. Lignozy 5) Skwer przy ul. Parkowej 6) Teren pomiędzy ul. Parkową i ul. Kilińskiego 7) Ciąg zieleni w ul. Al.Piastów 8) Park przy ul. Parkowej 9) Zieleń pomiędzy parkiem, ul. Książenicką a sklepem Biedronka. Zakres usług obejmuje: - koszenie terenów zieleni, - wiosenne i jesienne grabienie liści, - pielęgnację bylin, krzewów liściastych i iglastych, - pielęgnację i przycinanie żywopłotów, - oczyszczanie terenów z zanieczyszczeń, - oczyszczanie nawierzchni ciągów pieszych, rowerowych, chodników, placów i innych powierzchni utwardzonych na obszarze objętym zamówieniem, - naprawę i malowanie ławek.