See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Świadczenie sukcesywnej usługi badawczej polegającej na wykonaniu chemicznych oznaczeń 11 substancji priorytetowych w biocie (tkankach ryb i mięczaków) według wymagań Dyrektywy 2013/39/UE w latach 2026-2027
Beschreibung: Przedmiotem niniejszej Umowy jest „Świadczenie sukcesywnej usługi badawczej polegającej na wykonaniu chemicznych oznaczeń 11 substancji priorytetowych w biocie (tkankach ryb i mięczaków) według wymagań Dyrektywy 2013/39/UE w latach 2026-2027. Opis przedmiotu zamówienia stanowi Załącznik nr 1 do swz.
Interne Kennung: DPiZP.260.26.2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 73100000 Dienstleistungen im Bereich Forschung und experimentelle Entwicklung
5. Los
Los: LOT-0001
Interne Kennung: DPiZP. 260.26.2026