2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa pierwszego wyposażenia budynku w ścianę wizyjną wraz z montażem.
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pierwszego wyposażenia budynku w monitory wraz z montażem, zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1a do SWZ oraz na warunkach określonych w SWZ.
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 32320000 Fernseh- und audiovisuelle Geräte
5. Los
Los: LOT-0001
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest dostawa pierwszego wyposażenia budynku w ścianę wizyjną wraz z montażem zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia zawartym w załączniku nr 1a do SWZ oraz na warunkach określonych w SWZ.
Optionen:
Beschreibung der Optionen: Zamawiający nie przewiduje opcji.