See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej z pełnieniem nadzoru autorskiego
Beschreibung: Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie projektowania obejmująca wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej w terminie 8 miesięcy od podpisania umowy
Vorherige Bekanntmachung: 420162-2026
Interne Kennung: 10/PN/D/2026
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Dienstleistungen
Haupteinstufung (cpv): 71220000 Architekturentwurf
Zusätzliche Einstufung (cpv): 71248000 Projektaufsicht und Dokumentation, 71322000 Technische Planungsleistungen im Tief- und Hochbau
5. Los
Los: LOT-0006
Titel: WYKONANIE KOMPLETNEJ DOKUMENTACJI PROJEKTOWEJ WRAZ Z NADZOREM INWESTORSKIM
Beschreibung: Wykonanie kompletnej dokumentacji niezbędnej do realizacji zadania inwestycyjnego pod nazwą: „Budowa nowej ekspozycji dla żyraf, zebr, gazelek, ptaków, drobnych zwierząt sawanny i hipopotamów nilowych na terenie ZOO Wrocław Sp. z o.o." wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Interne Kennung: 10/PN/U/2026