See the notice on TED website
2. Verfahren
Verfahren
Titel: Dostawa produktów leczniczych z grupy: Leki dostępne w ramach programu lekowego; Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym; leki przeciwnowotworowe i immunomodulujące oraz immunoglobuliny niespecyficzne (zgodnie z klasyfikacją ATC) – z listy 31 pakietów
Beschreibung: Dostawa produktów leczniczych z grupy: Leki dostępne w ramach programu lekowego; Leki, stosowane w ramach chemioterapii w całym zakresie zarejestrowanych wskazań i przeznaczeń oraz we wskazaniu określonym stanem klinicznym; leki przeciwnowotworowe i immunomodulujące oraz immunoglobuliny niespecyficzne (zgodnie z klasyfikacją ATC) – z listy 31 pakietów
Interne Kennung: ZP/PN/62/26/LSOFA/AFS/JU
Verfahrensart: Offenes Verfahren
Das Verfahren wird beschleunigt: nein
Zweck
Art des Auftrags: Lieferleistungen
Haupteinstufung (cpv): 33600000 Arzneimittel
5. Los
Los: LOT-0001
Titel: MITOMYCINUM
Beschreibung: fiol. 10 mg
Interne Kennung: Zadanie nr 1
Los: LOT-0002
Titel: DURVALUMAB
Beschreibung: fiol. 500 mg
Interne Kennung: Zadanie nr 2
Los: LOT-0003
Titel: DAUNORUBICINUM
Beschreibung: fiol. 20 mg
Interne Kennung: Zadanie nr 3
Los: LOT-0004
Titel: GLOFITAMABUM
Beschreibung: fiol. 10 mg/10 ml
Interne Kennung: Zadanie nr 4
Menge: 120
Los: LOT-0005
Titel: THALIDOMIDUM
Beschreibung: tabl. 100 mg
Interne Kennung: Zadanie nr 5
Los: LOT-0006
Titel: TACROLIMUSUM
Beschreibung: kaps. 1 mg
Interne Kennung: Zadanie nr 6
Los: LOT-0007
Beschreibung: amp. 5 mg/1 ml
Interne Kennung: Zadanie nr 7
Los: LOT-0008
Titel: REGORAFENIBUM
Beschreibung: tabl.powl. 40 mg
Interne Kennung: Zadanie nr 8
Los: LOT-0009
Titel: TRASTUZUMAB DERUXTECAN
Beschreibung: fiol. 100 mg
Interne Kennung: Zadanie nr 9
Los: LOT-0010
Titel: TEBENTAFUSPUM
Beschreibung: fiol. 100 mcg/0,5 ml
Interne Kennung: Zadanie nr 10
Los: LOT-0011
Titel: SACITUZUMABUM GOVITECANUM
Beschreibung: fiol. 200 mg, proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji
Interne Kennung: Zadanie nr 11
Los: LOT-0012
Titel: RAMUCIRUMABUM
Beschreibung: fiol. 100 mg, koncentrat do sporządzania roztworu do infuzji
Interne Kennung: Zadanie nr 12
Los: LOT-0013
Titel: POLATUZUMABUM VEDOTINUM
Beschreibung: fiol. 140 mg, proszek do sporządzania koncentratu roztworu do infuzji
Interne Kennung: Zadanie nr 13
Los: LOT-0014
Titel: PEGINTERFERONUM ALFA-2A
Beschreibung: ampułkostrzykawka 135 mcg/0,5ml
Interne Kennung: Zadanie nr 14
Los: LOT-0015
Titel: NINTEDANIBUM
Beschreibung: kapsułki miękkie 150 mg
Interne Kennung: Zadanie nr 15
Los: LOT-0016
Titel: MYCOPHENOLATE MOFETIL
Beschreibung: tabl. powl. 500 mg
Interne Kennung: Zadanie nr 16
Los: LOT-0017
Titel: LORLATINIBUM
Beschreibung: tabl. powl. 100 mg
Interne Kennung: Zadanie nr 17
Los: LOT-0018
Titel: IMMUNOGLOBULINS INTRAVENOUS, ROZTWÓR 10%, ZAWARTOŚĆ IGG ≥ 98%, ZAWARTOŚĆ IGA ≤ 0,025 MG/ML
Beschreibung: fiol.10 g/100ml
Interne Kennung: Zadanie nr 18
Menge: 18 Stück
Los: LOT-0019
Titel: IMMUNOGLOBULINS INTRAVENOUS, ROZTWÓR 10%, ZAWARTOŚĆ IGG ≥ 98%, ZAWARTOŚĆ IGA ≤ 0,14 MG/ML
Beschreibung: fiol. 5 g/50ml
Interne Kennung: Zadanie nr 19
Los: LOT-0020
Titel: DENOSUMABUM
Beschreibung: fiol. 500 mg/10 ml
Interne Kennung: Zadanie nr 20
Los: LOT-0021
Beschreibung: fiol.120 mg/1,7 ml
Interne Kennung: Zadanie nr 21
Los: LOT-0022
Titel: DARATUMUMABUM
Beschreibung: fiol. 1800mg/15ml
Interne Kennung: Zadanie nr 22
Los: LOT-0023
Titel: DAROLUTAMIDUM
Beschreibung: tabl. powl. 300 mg
Interne Kennung: Zadanie nr 23
Los: LOT-0024
Titel: CYTARABINUM
Beschreibung: fiol. 2000 mg
Interne Kennung: Zadanie nr 24
Los: LOT-0025
Titel: CEMIPLIMABUM
Beschreibung: fiol.350 mg
Interne Kennung: Zadanie nr 25
Los: LOT-0026
Titel: CABOZANTINIBUM
Beschreibung: tabl.powl. 20 mg lub tabl.powl. 40 mg lub tabl.powl. 60 mg
Interne Kennung: Zadanie nr 26
Los: LOT-0027
Titel: AZACITIDINE
Interne Kennung: Zadanie nr 27
Los: LOT-0028
Titel: ALPELISIBUM
Beschreibung: tabl. powl. 200 mg, tabl. powl.50 mg / tabl. powl. 200 mg, tabl.powl. 150 mg
Interne Kennung: Zadanie nr 28
Los: LOT-0029
Titel: NETUPITANUM + PALONOSETRONI HYDROCHLORICUM
Beschreibung: kaps. twarde, 300+0,5 mg
Interne Kennung: Zadanie nr 29
Los: LOT-0030
Titel: PROPOFOLUM
Interne Kennung: Zadanie nr 30
Los: LOT-0031
Titel: Belantamab mafodotin
Beschreibung: fiol. 100 mg/6ml
Interne Kennung: Zadanie nr 31